Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    Többen utaltak rá kevés fogyott a tárgyi zintel prociból, ezért igazából nem is számít az egész.
    A kevés eladás okai pedig lehetnek:
    1. Drága volt -> szarazamd
    2. Bár a zintel IGP-ket lekörözte (hiszen ezért licenszelték) még mindíg gyenge volt az IGP -> szarazamd
    3. Nem vették mert - horribile dictu! - amd volt intelben -> szarazamd
    4. Bár az IGP messze a legerősebb volt a zintel kínálatában szar volt a CPU -> szarazamd
    Ti AMD-sek nem értitek a lényeget.

    [ Szerkesztve ]

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • Darmol

    senior tag

    Nem emlékszem a részletekre, de a HD6XXX széria után jelentős funkcióbővítés jött, pl. a HD6XXX csak DX11-ig támogat, ezért nincs frissebb driver támogatás. Egyszerűen nincs értelme, csak játék optimalizáció lenne, az új játékok viszont már DX12-t használnak, tehát nincs mit optimalizálni. Az új játékok egy része el se indul egy HD6XXX kártyán. Kb. ennyi a lényeg.
    Nálam pont jelentkezett az a driver probléma amit a múltkor javítottak. Igaz nálam az őszi win10 frissítés után kezdte, ellőtte nem volt gondom, innen kezdve nem tudom megmondani ki cseszte el. Előtte azt hittem a MS, de a cikkek szerint az AMD azt mondja ők voltak.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • Darmol

    senior tag

    válasz laposonly11 #88 üzenetére

    Többiek már írták. A HD6XXX után jött a GCN. AMD arra koncentrált, mert az jóval fejlettebb volt mint az előző generáció, és az AMD-nek akkoriban nem ment olyan jól hogy mindenre legyen pénze.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák