Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Fred23 #55 üzenetére

    én meg azt se tudom mi az av1 ((( :
    5600xt 160w volt, uv-vel 150w, az nagyon határeset volt nálam
    szerencsére nem bírom a meleget, így pontosan tudom mennyi hőtermelés az is, és mindig eszembe jut szétvágtuk már az életterünket eléggé
    így is konfig szinten 75w-os vga-val is, monitorral együtt repkedhet lazán a 120-150w konnektorból - jó esetben 150w a teteje, ha nagyon optimista vagyok -, bőven rengeteg az is egy hobbinak, 200w-ból a klíma elment nyáron, az viszont nem hobbira kell
    persze a kisördög motoszkál, kipróbálnám ezt is ahogy az 590 nitrot, de pontosan tudom hogy nem viselném el ( :
    ezeket megelőzendő az új házikó ez lesz, ebbe ha extra halk végeredményt akarok, márpedig az nálam alap, marad a 75w, szűkül a kör, palit 1650 kalmx és pont :) cpu is downclockolva
    ma össze is jött bazár egy része, ahelyett hogy itt irkálok inkább összeraknám ((( :

    flydomi
    így van, ez nem mázli, nem véletlen nem erőltették az 5700xt feletti kategóriát
    első zen óta felépítettek egy stratégiát és azt évről-évre kivitelezik, több évben gondolkoznak, és úgy néz ki ez tökéletesen bejött

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák