Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    Remélem h ez azért nem igaz. Nemrég jelentette ki a vezér, h nem lépnek ki a mobilpiacról, most meg itt ez a cikk.. nem is tudom.
    Én szeretem a Sony-t. Nem vagyok fan, de szó mi szó, preferálom, mert ismert márka, japán (már amennyire), és elegáns termékeket csinál. Azért is van Z3-am, mert anno ez állt hozzám a legközelebb. Nagy a káva? Nagy, igen... Nem vízálló? Lehet... Szar az itthoni garanciáztatása? Igen, eléggé. Nem olyan jó a kamerája, mint a konkurenseknek? Valóban. Ettől függetlenül ez az egyik legszebb és legelegánsabb telefon, mind formára, mind anyaghasználatra. Az iPhone elbújhat mellette, mert az minden, csak nem férfias.
    Engem nem érdekel h ki mit gondol a Sonyról. Nem tartom egyik gyártót se rossznak, de jónak se, mert mindenhol vannak hibák, és szubjektív, h ki kivel szimpatizál, kinek melyik forma tetszik stb. Pont ezért nem értem azokat se, akik azt kívánják, h "bárcsak csődbe menne". Az ilyentől megkérdezném, h neki az miért is lenne jó? Olcsóbban lennének a telefonok? Vagy az üzletben nem 25, hanem 20 készülék közül lehetne választani? (ez jó egyáltalán :F ) Vagy mondja már el akkor vki, h neki miért pozitív inger az, h a Sony mobilos ága sz.rban van? Mert vett régen egy SP-t, ami sz.r volt, és akkor hulljon? Érdekes hozzáállása van itt sok embernek

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák