Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Örni

    senior tag

    Én szinte csak Sony-ban gondolkozom, ha új telefont szeretnék. Figyelemmel kísérem a ténykedéseiket és egyszerűen nem értem, hogy a vezetőség mi a fenét csinál... Ha szeretnének kitűnni ebből a tömegből, akkor valami érdekeset kéne lerakni az asztalra. A fél világnak ők szállítják a szenzorokat, de nem ővék a legjobb fotós mobil (mondjuk most a Z5 az első éppen). Nincs veszteségmentes zoom videózás közben. Ezt miért nem lehet kifejleszteni? Ők lennének az elsők Androidon és kamerákban amúgy is használják már. Egy rohadt szoftvert kéne rá írni és ennyi... Ott vannak a melegedési problémák, a beázási problémák, ezek nem derültek ki gyártáskor???. A mostani 5-ös sorozatban semmi extra nincs, talán csak a gyors fókuszálás, no meg a felesleges 4K kijelző. Apró kis szoftveres és hardveres ötletek kellenének amik megszerettetik a telefonjaikat, de csak mindig egy ötlettelen, aktuális új generációt adnak ki, ami kicsit fejlődött és eléri a konkurencia színvonalát.

    Esküszöm, a legutóbbi legjobb ár/érték telefonjuk az E4g volt.

    Egy fiatal és ötletekkel teli vezető kéne a mobilos részleg élére. Én szurkolok nekik!

    There's too many men, too many people, making too many problems!

Új hozzászólás Aktív témák