Hirdetés

2018. augusztus 15., szerda

Gyorskeresés

(#1) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Nagyon fasza lesz, amikor a szomszéd éjszaka ràdhívja a rendőrt, mert csendhàborítasz az ultrahangos telefonfeloldàssal.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#2) borand

borand
(tag)

Az a baj, hogy így is szinte indok nélkül emelték a telefon árakat, szóval ezekkel az indokkol még fogják is.

(#3) laci1892

laci1892
(senior tag)

Elképesztő mennyire fejlődik a Huawei. Szép!!

Ugyanakkor ugyanúgy elképesztő hogy mennyit változik alig pár év alatt a telekommunikációs iparág. Pár év és egy csúcs kategóriás telefon egy mai középkategóriás autó árával fog versenyezni.... -.-"

(#4) domerator

domerator
(PH! kedvence)

A 800 mikronosra se lehet uveget tenni, a legvekonyabb is tobb mint 1000 mikron

Beam me up Scotty! ... iPhone 4S 8GB iOS 6.1.3 (!!!), iPhone7 128GB iOS 12.b3, Watch Series2, AirPods, MacBook Air 2017

(#5) virkir

virkir
(PH! kedvence)

Nade mi a bánat az az ujjlenyomatóra?
Lenyomja az ujjat, mutatja a redők öregedését?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#6) LilProphet90 válasza virkir (#5) üzenetére

LilProphet90
(senior tag)

Irányítja a kezed a telefonon. Egyfajta AI.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#7) csorbajeno

csorbajeno
(senior tag)

Ha jövő februárig a Huawei az egyetlen jogos birtokosa a technológiának, akkor az S10-ben nem vagyok biztos, hogy benne lesz.

(#8) kchris78 válasza laci1892 (#3) üzenetére

kchris78
(PH! addikt)

azért a középkategóriás autókat sem kell árilag félteni, emelkednek szépen azok is!

(#9) atike válasza wesder (#1) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

..........másodjára esett csak le... :DDD Ez a dögmeleg.... :DDD :DDD

(#10) laci1892 válasza kchris78 (#8) üzenetére

laci1892
(senior tag)

Mondjuk itthon minek nem emelkedik az ára. Egyedül a fizetés csökken...

Sebaj... Néhány év és az itthon dolgozók száma is süllyedni fog 😂

a telefonom (p20 pro) kint ( Tirol ) nagyon - nagyon minimálisan került többe mint az itthoni árak fele... ✌️
De ez nagyon off :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Ujjlenyomatóra?
Mi? :D

Norsk kriger

(#12) Kopi31415 válasza virkir (#5) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Megmondja a pontos időt, ha ráteszed az ujjad.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#13) aelod válasza Kopi31415 (#12) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Nem rossz ötlet kisegítő lehetőségeknél android alatt, gyengén látók részére.

Remek dolog ez csak kérdés mennyire drágítja meg majd az amúgy sem olcsó Samsung A szériát...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Remélhetőleg gyorsabb és pontosabb is lesz. :R

Bazinga!

(#15) pusszycat válasza Herreløse (#11) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nem "mi?" hanem tessék? És az ott egy szórejtvény. :))

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#16) kali

kali
(Jómunkásember)

Ha ezt is olyan jóra, gyorsra és pontosra csinálják meg, mint a hagyományos ujjlenyomat-olvasójukat, akkor nagyon ütős lesz.
Remélem, most nem kell november közepéig várni az új Mate-re, hanem ők is előrébb hozzák kicsivel a megjelenést, hasonlóan más gyártó(k)hoz.

(#17) dzsi23

dzsi23
(senior tag)

Ujjlenyomat-olvasó... én sem szeretem kiírni ezt a hosszú szót, jobb rövidíteni. :D

[ Szerkesztve ]

302.3310.GX10.V55.GX17.K610.U900.Blade.L7.S3N.R3S.J5'17.P9LM.MiA1

(#18) Tsebacsi válasza joey04 (#14) üzenetére

Tsebacsi
(PH! kedvence)

Mi nem elég gyors egy mostani Mate10 pro ujjlenyomat olvasón? Szinte rá se teszem az ujjam és már a főképernyőt látom...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#19) dzsi23 válasza Tsebacsi (#18) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Méghogy a Mate 10 Pro... de még a P9 Lite Mini-m olvasója is brutál gyors és pontos volt, szinte tévedhetetlen.

(#20) kali válasza Tsebacsi (#18) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Lehet, hogy az eddigi képernyőbe épített ujjlenyomat-olvasós megoldásokhoz képest gondolta.
Én legalább is így vélem, mert szerintem a Huawei hagyományos ujjlenyomat-olvasós megoldása az élen jár, amellett próbáljak/használjak is bármi mást, minden más gyártóét gyengébbnek látom valamennyivel.

[ Szerkesztve ]

(#21) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

"A Samsung egyébként mindenképpen a képernyőbe épített biometrikus azonosításban látja a jövőt"

Magyarul, elismerték ők is, hogy jobb helyen van elől az ujjlenyomat olvasó, mint hátul.
A kényszerből hátra száműzött (extra rossz helyre pakolt), azonosítót végre visszarakják előre.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#22) Kopi31415 válasza fornettisuti (#21) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Speciel nekem a hátul levő a jó, kényelmes.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#23) Ankhiszesz válasza laci1892 (#3) üzenetére

Ankhiszesz
(tag)

"Pár év és egy csúcs kategóriás telefon egy mai középkategóriás autó árával fog versenyezni.... -.-"
Azért még tényleg el kell telnie pár évnek hogy egy átlagos csúcstelefon 5-8 millióba kerüljön... ráadásul addig a középkategóriás autók árai is emelkedni fognak. Bár a fizetésem is emelkedett (igaz nem annyira mint a telefonok árai %-ban :DDD ), illetve jelenleg 1 hét alatt válthatnék többet fizető állásra, csak azért nem megyek mert szeretem azt csinálni amit most csinálok, mondhatni élvezem :).

Jó lenne 2 ujjlenyomatolvasó, mint a PD esetében, a jelenlegi telefonomon hátul van, az esetek ~90%-ban kényelmes, szeretem, hogy ott van, bár néha jó lenne ha lenne egy elöl is. :K

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9

(#24) Tsebacsi válasza Kopi31415 (#22) üzenetére

Tsebacsi
(PH! kedvence)

+1 :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#25) Somatom válasza dzsi23 (#17) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Akkor miért nem rövidíted? Az ujjlenyomat az ujjadon levő barázdákról készült kép. A telónak viszont nem ezt a képet mutatod meg, hanem közvetlenül az ujjaddal tapicskolsz a szenzorra, ami ezáltal az ujjnyomatodat szkenneli. Ez egy szótaggal rövidebb. :)

A Google olyan, mint a metró: "Lehetőségek állomás. Kérjük vigyázzanak, az ajtók záródnak! Az Android "P" következik."

(#26) joey04 válasza kali (#20) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Igen. Erre gondoltam.

Bazinga!

(#27) Goxi válasza laci1892 (#10) üzenetére

Goxi
(tag)

Elküldenéd privben a bolt nevét? Mate 10-et szeretnék és én is Au-ban nézelődök.

(#28) tdhenry válasza domerator (#4) üzenetére

tdhenry
(tag)

Tudod mennyi egy mikron? :D szerintem valamit elszámoltál.

(#29) dzsi23 válasza Somatom (#25) üzenetére

dzsi23
(senior tag)

Ne bonyolítsuk, maradjunk az ujjlenyomatóránál! :D

(#30) Fall-N válasza Somatom (#25) üzenetére

Fall-N
(őstag)

Még rövidebb az FP = fingerprint. Bár sokan nem értenek mi az.

(#31) Kopi31415 válasza dzsi23 (#29) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Az valami új szent írás?

(#32) tomboy0013 válasza domerator (#4) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Egy vastagabb üvegfólia is harmad olyan vastag mint amit te írtál de ne törődj vele.

(#33) laci1892 válasza Goxi (#27) üzenetére

laci1892
(senior tag)

Drei

Meg vagyok vele elégedve. 1 éve ingázok. Meg kb egy évig marad így is 😂

De ezidő alatt korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#34) ˙??•?*MaxX*?

˙??•?*MaxX*?
(fanatikus tag)

Jó hogy fejlődik a fp is, de inkább az akkumulátorokkal kezdenének valamit!

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> http://goo.gl/wi2DmX | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#35) kali válasza ˙??•?*MaxX*? (#34) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Mit kellene azokkal kezdeni?
A Mate szériában hosszú évek óta 4000 mAh-s akkumulátor van, amivel az aktuális csúcskategóriában rendre a legjobbak, illetve idén már a P20 Pro is olyat kapott, a Mate 20 Pro meg még nagyobb kapacitásút fog kapni, ha minden igaz.

(#36) joey04 válasza kali (#35) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

gondolom fejlesztésre gondolt, nem pedig növelésre. más kérdés, hogy ez nem úgy működik, de maga a felvetés jogos.

Bazinga!

(#37) kali válasza joey04 (#36) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Az is lehet, de a sokak által áhított csodaakkumulátorok fejlesztését nem erőltetik a gyártók, amik a jelenlegiktől sokkal jobb üzemidőt biztosítanának, pedig tényleg nem lenne rossz.

(#38) Kopi31415 válasza kali (#37) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Ja, gondolom senki nem akar hatalmas piaci előnyt szerezni.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.