Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz blade zte #19 üzenetére

    A HTC kamerája összességében valóban nem olyan jó mint a konkurenciáé, de így is erős közepes. Rossz fényviszonyok közt pl jobb képeket csinálok vele mint az i4S-sel. Általános felhasználásra jó és az átlag user (persze akit nem vettek meg a millió mpx számmal vagyis nem arra élvez) elégedett vele (tapasztalat).

    Lassabb proci? :DDD a samu +200MHz miatt? sony is 2,3GHz-n jár... A bench meg nem releváns, az optimalizáció a meghatározó ;) Nehogy már a Sony meg a HTC (SoC-ban) azért legyen lassabb mint a Samsung mert nem nyomták fel +2-300MHz-cel.

    Vízállóság? :DDD Van teszt róla hogy bírja, csak nincs papíron. De mit érek a hivatalos minősítéssel? Ha mégis beázik akkor ugyanúgy vihetem a szelektívbe mert a gari nem terjed ki rá...

    Ezzel egyetértek: "ezek az árak inkább csak bónusz 70+ezer forint kiadások pár "boostolt" funkcióért"
    Nem véletlen hogy idén nem veszek új telefont és marad az M7. Nincs annyi újdonság... Egyedül egy dolog van ami jobban tetszik az M8-ban mint az M7-ben az a külső. De csak a külső miatt nem cserélek ahhoz, sok az a pénz amit eladás után rá kéne fizetnem. De remélem jövőre is marad ez a kicsit lekerekített gyönyörű forma és dizájn meg persze a fém. :)

    ui. hiába hogy a sony is jó anyagokkal dolgozik, nekem személy szerint túl szögletesek azok a telefonok és nem jön be annyira, de ez ízlés dolga. iPhone meg azért nem kéne mert már mindenem droidban van pl alkalmazás mentések és már ehhez szoktam hozzá. Így marad a HTC! :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák