Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz t72killer #31 üzenetére

    Én is most az újdonsült Mavic Minimhez akarok majd telefont, de amire ma egy családtag Huawei P10 Lite telefonját használva rájöttem, hogy nem elég a max fényerő. Egyszerűen a réten állva nem ideálisan magas a fényereje, úgyhogy most kíváncsiságból elkezdtem teszteket meg adatokat túrni. A hivatalos oldal szerint a Realmi X50 Pronak 1000 nit a max fényereje, ami nagyon kiemelkedő(persze gondolom ez valóságban valamivel kevesebb lesz), de még akkor is jó.

    Én ennek a telefonnak csak az árát drágállom, 600 Euró az nem pont az az összeg, amit egy Realmi telefonra adnék ki. :( Annyiért gyakorlatilag válogathatok régebbi flagshipekből(beleértve a Oneplus 7 Prot) ill. majdnem Galaxy s20-at kapok. Véleményem szerint ennek a telefonnak nem szabadna 500 Eurónál többe kerülnie, akkor lenne szolid ajánlat.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák