Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    válasz atike #5 üzenetére

    telefon helyett, hogy ne az merüljön.
    mondjuk egy videólejátszást még el tudnék viselni benne. ennyi pénzért csak zene, ez bizony édeskevés.

  • ALBY

    senior tag

    válasz atike #5 üzenetére

    "Erre van még igény? Rég nem hallottam mp3 lejátszóról... Mármint újonnan megjelenőről."
    Nem még, hanem már van.

    Ez zenelejátszó, nem empéhárom lejátszó.
    A különbség hogy a egyikben csak az mp3 játszódik le, a másikból meg zenét is lehet hallani.
    Ennek a termékcsoportnak van egy nem túl nagy, igényesebb közönsége.
    Többségne nyilván megfelelő amit a telefonja ad, ez jó is így, de sokak egyáltalán nem tartják elégségesnek az a minőséget amit egy telefon tud.

    Ne keverjétek össze a céllövöldés régi lejátszókkal, gyakorlatilag nem sok köze van hozzájuk,
    azok a kacatok olcsón kiszolgálták a nem túl igényes népet amíg nem volt kb minden telefonban ingyen a mai zenelejátszás lehetőség is.
    (ingyen alatt iPhone userek érthetik (az sd kárty helyetti) eszetlen háttértár árakat ;) )
    Plusz a sok marketing... Nem csoda hogy szinte kihalltak a kis lejátszók.

    Telefonból zenehallgatásnak van amúgy is egy csomó hátránya az ótvar hangminőségen kívül a dedikált lejátszókkal szemben. (Sajnos ez az AR gép ebből sokat magárarántott)
    Külön lejátszó praktiksuabb is tud lenni (külön téma).

    Ez az Acoustic Research is már egy kicsit szélsőséges high-end végletek egyike
    (Mindentől függetlenül ez szerintem is rohadt drága.)
    De nem kell vagyonokat költeni hogy azért normális minőségben is lehessen zenét hallgatni út közben.
    Ott a FiiO és társai. Nekem van most egy XDuoo X2 lejátszóm is, az is remek cucc utcára és csak 50$, (az új X3 100$ körül még komolyabb.)
    De még a régebbi Sansa Clip-et használva is csak mosolyogni lehetett a telefonosokon, annyival kényelmesebb használni, és még az a filléres lejátszó is jobban szólt a legtöbb telfonnál, és kényelmesebb volt használni.

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák