Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz br.rak #7 üzenetére

    Cseszheted a kamatmentes akcijjót.
    Ha például az Xperia L Telenor két év legolcsóbb tarifával Smarttarifa Extra 1 (2790huf/hó) 49.990.
    A T-nél ugyan ilyen, sőt drágább a MozaikXS (3200) tarifával, netes opcióval meg 68.904huf.
    Csekély 20k a többlet és a Smart még talán jobb is ha valaki keveset telefonál de netezne.
    Meg a jó édes anyjukat.

    Reignman
    Ott a hatalmas pont.
    Ezt még szépen megfejelik azzal, hogy aki száz éve előfizetőjük az kap komoly 1-2k kedvezményt.
    Csak annyi tart vissza a számhordozástól, hogy az ismeretség/család nagy része T-s de nagyon rezeg a léc.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz Dany007 #15 üzenetére

    Csacsiságot mondasz.
    Ha már úgy is kell telefon és nem tervezi valaki, hogy két éven belül kivonul az erdőbe remetének akkor miért is csengessen ki akár 20k-t zsebből ha lehet 1-2 év alatt is kifizetni?
    Abban természetesen egyet tudok érteni, hogy aki erőn felül bevállal mondjuk egy ájfont aztán vakarja a fejét amikor ne bírja fizetni a részletet az egy nettó barom.
    De én pl semmit nem veszek készpénzre ha van lehetőség nullás részletre, hiába lapul ott a zsebembe az összeg.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz golyós #63 üzenetére

    Nem értem miért ezeket az árakat nézitek.Mindenkinek személyre szabott árai vannak, ezek az árak az új utcáról beesett előfizetőknek szólnak.

    Amik azonos díjcsomagok esetén mindig jobbak mint a meglévő előfizetéssel rendelkezőké vagy legfeljebb gombokkal jobbak.
    Konkrét példa, ahol adott egy cirka 8 éves alap előfizetés.
    Cserélnék x telefonra amit megkapnék netes kedvezménnyel 72.450 jmf-ért.
    Az 1k-val drágább előfizetéssel meg elhozhatnám 67.176-ért.
    Ha teljesen szűz új előfizetőként veszem akkor meg 68.904 jmf a fent említett telefon az előfizetéssel ismét két év rabsággal.
    Plusz 5.274 forintot ér nekik egy stabil, igaz nem túl sokat fizető régi ügyfél vagy nagy kegyesen adnak 1200 engedményt.
    Ezt még megfejelik a Telenor-hoz képest +20k-s felárral.
    Az én jó ku... anyukámat. Azt...

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz golyós #73 üzenetére

    Na untam magam aztán felhívtam a zügyfélszolgálatot mi a reakciójuk ha elvinnék két ősöreg előfizetést.
    Nagyon hamar kapcsoltak egy illetékeselvtárst akinek rögtön nyomatékosítottam, hogy a pofátlan készülékárazásuk és a meglévő előfizetők irányában tanúsított hozzáállásuk ami a számhordozás felé terel.
    Szó szót követett mire nehezen kiizzadt magából két ajánlatot.
    Elsőre felajánlott két kifutó már újkorukban sem a csúcsot képviselő telefont "40k értékben" jelképes 30 forintos áron.
    Na itt hamar eljutottunk oda, hogy telefont szeretnék nem levélnehezéket tehát nem dobogtatta meg a szívemet ezen ajánlata. Itt már érezte, hogy nem átlagügyféllel próbálkozik aki orgazmust kap az üveggyöngytől.
    Ezután még próbálkozott valami plusz 1k-s előfizetésre ajánlattal de ezen is hamar átléptünk mivel amiket most használunk azok bőségesen kielégítik a mobil használati igényeinket.
    Arra, hogy az ominózus telefont miért nem lehet beszorítani egy 10k-n belüli eltérésre, amit még le is nyelnék a konkurenciához képest, meg csak a nagy hümmögés jött.
    Értem én, hogy meg van kötve a kezük az ügyintézőknek, nade azért ez megint csak a pofátlanság csúcsa amivel próbálkoznak megtartani. A Galaxy Y-t meg az L3-at negyvenezres telefonnak eladni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák