Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pit stop

    addikt

    válasz vipnolf #61 üzenetére

    Ebben igazatok van, ugyanakkor azt szerintem nem veszitek figyelembe hogy okostelefonoknál 2 év nagyon sok idő. Többség nem hiszem hogy 2 év alatt nem cserél, főleg ha nem csúcs hardverű smooth telefonnal kezd.
    Olyan mint ha autót 8-10 éves részletre vennél, jó és használható még az akkor is gond nélkül, de többségnél azért rövidebb a forgási idő szvsz.

    Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

  • margithid

    veterán

    válasz vipnolf #61 üzenetére

    Látom nagyon okos vagy és megértetted a modnanivalómat... :U
    Én azokról beszéltem akik az utolsó forintjukat is söszeszedik ,hogy a kezdőárért megvehesse a legbaróbb mobilt, aztán, hogy jővő hónapban miből fizeti a részletet azt a jó istenre bízza.
    Nagyon szép amit leírtál, de sajnos sok átlagembernek a szövegértés és a számolás is gondot okoz, nemhogy mindenféle befektetésen agyaljon.
    Érdekes itt mindenki akkora nagy pénzügyi szakember, mégis a fél ország felvette a devizahitelt, amiben ott volt az óriási kockázat.
    Mégegyszer mondom, nem az olyan emberekre gondolok akik keresnek fél millió nettőt, tudnak számolni, tervezni, hanem azokra akik nem rendelkeznek efajta dolgokkal..
    És sajnos a lakosság jórésze ehhez tartozik.
    Egyébként meg én tuti nem használnám ki a hitelt 100k-s telefonnál se, ezek nem akkroa tételek, hogy be lehessen fektettni, szóval az érvelésed innentől bukuk. Egy banknál a kezelési költségek meg hasonlók elvinnék a pénz jórészét.
    Mégegyszer mondom, amig a takaró ér addig kell nyújtozkodni. A sok iylen kis 4-5e Ft-os hitelekből jön össze havi 30-40k, aztán persze mindenki sír, hogy nem tudta, meg sajnálja.
    A hitel amúgy a legrosszabb dolog a világon, csak a bank jár jól, te csak azt hiszed, hogy jól jártál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák