Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Ez a lista így elég WTH... gondolom céges buli volt és jól leitták magukat, aztán valaki kitalálta, hogy csukott szemmel, részegen írják át az árakat. :DDD :DD Ez lett belőle. :C

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    válasz alfaromeo33 #27 üzenetére

    +1!!!

    11 év után jöttem el a Vodától, mert kikészítettek idegileg. A mai napig zaklatnak, de már egyből dobom kukába a levelüket (akarnak a bénázásuk miatt még 2700 forintot). Én is azt hittem, hogy a Telekomnál arany életem lesz, de ugyanúgy szopóroller egy éve. Nem egyszer küldtem el őket telefonon a csába, T-pontba meg 4-5 alkalom után be nem teszem többet a lábam, mert ami dilettáns, képzetlen, b*nkó arcok ott ülnek, az hihetetlen. :((

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Egyébként nem rég megfogadtam, hogy többet egyik szolgáltatónál sem kötök hűségszerződést és nem veszek többet szolgáltatótól telefont. Az a tiszta, ha van egy nyitott szerződésed, akkor váltasz díjcsomagot, amikor akarsz és akkor lépsz le amikor akarsz. Olyan szinten magukhoz láncolnak manapság, hogy iszonyat, ráadásul míg régen megérte a készülékkedvezmény miatt, ma ez már nincs, ahogy az kiderül az itteni hozzászólásokból is.
    Persze megértem azokat is, akik szegényebbek és részletfizetés nélkül nem engedhetnének meg maguknak egy jobb telefont, de pont ezeket az embereket verik át nem gyengén.

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák