Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdtomi

    senior tag

    Nekem volt HTC-m (Wildfire S) és próbáltam Sensation-t az újabb Sense-vel. Van némi hasonlóság, de ezen nem kellene fenn akadni, és igaz a felhő mindenhol felhő. De annyira egyszerű azon része mindegyiknek, hogy nem is tudtak volna sokat változtatni.

    DE nem is ez a lényeg hanem az, hogy pontatlan a HTC, rohadt sokat téved. Volt olyan 9 fokot mutatott aztán 5 sem volt. Akkor ment az ablaktörlő... esőnek nyoma sem volt. Aztán amióta visszatértem Nokiára és ezt a widgetet használom atompontos, kinti hőmérőnktől 1 fokot ha téved maximum vagy semmit sem. Azt mutat ami van!

    Egyszerűség, HTC hú látványos aztán mikor rá akartam nézni a telóra egy idő után már untam, aztán mikor az új Sense-t próbáltam valamelyik csúcsgépen, lehet ki lehet kapcsolni, hogy ne repkedjenek a felhők de ha nem akkor gáz, mire bejött az óra meg ilyenek, látványos volt de nem praktikus!

    Így ez sokkal pontosabb és ésszerűbb. Lehet nem fog midenkinek tetszeni a véleményem, de ez az igazság! :)

    Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

Új hozzászólás Aktív témák