Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • odani

    tag

    Hiába a Huami az egyik legnagyobb egészségkütyügyártó csájnában, a fitness trackerei valahogy nagyon ingadozó minőségűek.

    Nekem Stratos volt, másfél év után tönkrement az akksija, pedig mindenre odafigyeltem. (10% alá ne essen, már 90% felett levettem a töltőről. Elkezdett nagyon melegedni és 100-ról 0-ra 3 perc alatt merült le.) Utána vettem Stratos 3-at. Ne kérdezzétek, miért vagyok ilyen hülye.
    Nincs a piacon olyan óra, ami az igényeimnek megfelelne. Nekem baromira bejön a transzflektív kijelző (ami always on és ahogy több fény esik rá, úgy látszik egyre jobban, de gombnyomásra háttérvilágít), viszont a rezgőmotor iszonyatosan gagyi (a sima Stratosé jobb volt), és a kinézet is bazáribb kicsit. Az oldalsó, fizikai gombok viszont értelmesebb használhatóságot biztosítanak.
    Leginkább egy elegánsabb kivitelűt szeretnék, ami normálisan kezeli az értesítéseket, és vagy transzflektív, vagy hibrid legyen. A Fossil eInk-je nem meggyőző, a Garmin sötétben nem látszik és túl sporty. Páromnak van Nokia (Withings) Steel HR, na azzal semmi gond nincs. Nem sokat tud, de azt megbízhatóan, és mégis egy rendes óra.
    A Honor MagicWatch2/Huawei Watch GT2-n vacilláltam, kicsit bánom már, hogy nem ezek közül választottam a Stratos 3 helyett.

Új hozzászólás Aktív témák