Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GBRDVD

    tag

    Közben elolvastam az egész fórumot, és sok mindenben okosabb lettem. :) Viszont még több kérdésem lett. :D Pl. arra jutottam, hogy még nem válaszolta meg senki az alábbi, #253-as kérdést, ami engem szintén érdekel:

    - A 4300-as 2,4GHz-es üzemmódja erősebb-e mint az 1043ND-é?

    Illetve ha esetleg valaki használja nagyobb távolság (80-100m) átvitelére, megírhatná a tapasztalatokat.

    - Használja-e pl. valaki a gyári beépített 3dBi-es antennák (egyáltalán 3-asok vannak benne?) helyett mással? Esetleg irányított antennákkal?

    - Mi van, ha a gyári antennákat TL-ANT2408CL-ekre cseréli le az ember, amik a leírás szerint 2,4GHz-en működnek? Akkor bukva van az 5GHz?

    - Nincs a tp-linknek valami kiegészítő antenna-kit-je, ami erősebb dupla üzemmódot tesz lehetővé? Ebből következik, hogy ez a dupla drótos antennaszerkezet akkor marketing, vagy tényleg így van?

    - Ha a kliens oldalon a 3 antennahely egyikére beteszek 1db irányítottat, amely "felnéz" az AP-ra, akkor a maradék kettő fogja nekem továbbosztani a jelet? Vagy hogy is van ez? :) Ne haragudjatok a sok kérdésért...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák