Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz total90 #22 üzenetére

    Kolléga eléggé jól látja, így egy kicsit én is belevauvau.

    Közlekedés: lehet, hogy használtak, de attól sokkal sokkal jobb mint amik voltak és én semmilyen problémát nem észleltem az ottlétem alatt.

    Hát pedig vannak bajok. Üzemeltethetetlen, csilliárd forintba kerülő 3 cégen keresztül egy raklap pénzt kimosó remek kis közlekedőeszközök ezek. Ha a 3-as metróra csak pingelsz egy kicsit, kapni fogsz cukor találatokat. Ha pedig szerinted rendben van 2018-ban forgalomba állítani úgy szerelvényeket, hogy már most az ujjad befér a legtöbb résbe, az elemeket facsavarral húzatják vissza és szilóval nyomják ki, akkor rendben van. Akkor ez ilyen. Ja, és használd bátran munkába járni és tenni a dolgokat. 40 fokban, bűzben. Tarlós Johhny haverunk most kapott új Audit úgyis, ő megmondta, nem kell légkondi, mert sokba kerül. Hát, helyette izzad a nép még pár évtizedet :)

    Péktermék: nem ettem rosszat, egyszer sem.

    Vagy remek a mintavételed vagy az ízlelőbimbók kérnek kalibrációt. Belváros közepén vagyok, de 9 darab pékséget kell kihagynom mire elérek oda, ahol egyáltalán kenyeret kapok. Nem ezt az albán sz@rt.

    Ne vedd személyeskedésnek, de épp azt nem szerettem Magyarországon, hogy hiába csinál valaki valamit, az nem jó, nem elég jó és pont ez jön le arról, amit írtál.

    Nem lehet, hogy azt nem szeretted Magyarországon, hogy az embereknek tele van a zsákja a minimum 60%-os visszacsúsztatott pénzekből elkészült (vagy még el sem készült) attrakciókból és egyszerűen megtelt a nyafizsák? Én inkább erre tippelnék. De megértem. Tudok olyat, aki olyan településen él, ahol elloptak egy komplett hidat. Igen. Komplett hidat. Papíron még megvolt. De nem látta azóta sem senki, főleg nem úgy, hogy feszült volna délcegen a Tiszán. És nem érdekli. Hiába kérdeztem rá, hogy ezt hogyan lehet ignorálni, nem tudta haverom sem. Egyszerűen megszokta.

    Nekem meg ez jön a reakcióidról. És ez sem személyeskedés akart lenni, csak kis helyrerázás, hogy igen, ez is egy skatulya, amiben ülnek pár millióan.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák