Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz <Lacy85> #15 üzenetére

    A mézes bödön találó, mellette ülök hosszú évek óta valóban, csak éppen nem a kormányoknak hanem magamnak köszönhetem hogy mellém került, de már az ember megszokta mára hogy ha valaki jól él az semmi más nem lehet csak rokon, csókos, stb., ezeket én már fel sem veszem. Sorossal meg felesleges volt jönnöd, persze hogy nem fog indulni a választáson, vele egészen más problémák vannak. Azonban én úgy gondolom, ezt a politikai topicban vagy priviben kellene esetleg tovább beszélnünk, de most lassan megyek a gyerekeim farsangi műsorára :)
    Még annyit azért hogy felőlem lehet másik kormány is, engem ugyanúgy nem fog érinteni (na jó, azért ha mindenemet zárolnák mert olyan kedvük lenne akkor igen :D ), de kíváncsi leszek az emberek többségének mennyi idő fog kelleni hogy őket is elkezdjék szapulni. Azért az ellenzéknek azt sikerült elhitetnie rengeteg emberrel hogy a mondjuk 25 éve tartó rossz körülményeikért egyedül és kizárólag a 8 év Fidesz kormányzása a felelős, az iskolák felújítása is az ő hibájuk, miközben már 20 éve van olyan állapotban némelyik amilyenben és közben azért más kormányok is voltak, meg hogy a Fidesz kényszerített bárkit is abba hogy 25 évre vegyen fel hitelt (erre most mondanék még valamit, de inkább nem teszem). Én amióta az eszemet tudom a magyar emberek zöme mindig a másik embert teszi felelőssé azért amilyen helyzetben esetleg van, magában sosem keresi a hibákat. Az a gyűlölet ami van most az országban a sok kis ellenzéki vicc párt miatt tényleg borzasztó, valamikor Fideszes és nem Fideszes jó barátságban voltak, most meg meg tudnák ölni egymást, tapasztalom más fórumokon, már be sincs kedvem lépni mert egy értelmes hozzászólásra is csak a trágárság meg a lámpavas a válasz. De tényleg befejeztem, mert mennem kell, meg nem akarok offolni. Ennyi éppen elég volt :K

Új hozzászólás Aktív témák