Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz antikomcsi #44 üzenetére

    naigen... 9900K vs 10700K....
    csakhát a foglalat ugye... :))
    bezzeg az árazásuk :U :))

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Sinesol #215 üzenetére

    Ticcs? mint mérvadó?! ugyan kérlek... "általános csevegés" címszóval nézem, ahogy "Anuráth" fekszik és alszik... majd felkel, és X óra "dzsászt csetting" közben közli, hoyg nehéz már sztrímelni... lassan már nem tud mit közvetíteni...
    és ezzel vannak még így páran nagyobb ticcserek is... tudom, mert követek párat és néha el-el szólják magukat.. (de szigorúan csak külföldieket nézek, tegyük hozzá! )
    mérvadó a közvetítő is, nem csak a játék.... pl soha nem gondoltam volna, hogy egy "Diszriszpekt" Tarkovozni fog.... hiszen baromira nem az Ő világa... de szépen megbirkózott vele... ellenben amilyen "hisztit" levág egy CoD, vagy akármi más közben, és milyen indokkal?!.. agyam eldobom...

    a Ticcsen most a Valorant a menő... de tudjuk jól, nem olyan sokáig... ha 1-2 nagyobb sztrímer nem közvetítené, nem nézné szinte senki... tehát kell oda a közvetítő is, nem csak a gém...

    akit meg csak pár napig köt le egy AAA-s játék, az is megér egy misét... mert biztos akad, amelyikre legyint az ember... én is... de mindig van olyan AAA gém, ami leköt...

    amúgy, én a 2080-at váltottam 2080Ti-re, mert "kevésnek" éreztem 1440p 144Hz ultra gamingre... ;)

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz opr #295 üzenetére

    Azert baj, mert lehetetlen normalisan, halkan huteni levegovel.
    szép is lenne, ha a 1.9 pdtdi passat hűtése megfelelő lenne egy v12-es bmw motornak :U
    ez valahol ezzel jár... ezen ember manapság nem lepődik meg, lapozik...
    lehet lobogtatni a Ryzent, mert van mire szerencsére... csak míg ők jóval alacsonyabb frekin járnak, több maggal, eltérő csíkszélességen, nincs miről beszélni sem... húzz fel bármilyen Ryzent 5GHz fölé és nézd meg, mivel kell hűteni....vagy van egy tippem, ha a 9900K-át "lebutítjuk" egy adott 8/16 ryzen szintjére, azt is lelehet hűteni kényelmesen léggel...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz #04824576 #297 üzenetére

    Csak a példádnál maradva ha a V12 BMW lassabban menne, mint az 1.9 passat, és cserébe még többet is eszik, akkor mindjárt más a képlet.


    a hűthetőségről volt szó.. viszont van itt egy teszt, talán magyarázatot ad, mire akartam érvelni. [link]
    én tisztában vagyok, hoyg a V12 ugyan azon sebességen többet eszik, mint a pdtdi...de ha a V12re rárakod a pdtdi hűtését, akkor nem engedi a gyártó a V12-őt X fordulat fülé.. ami nem véletlen ugye.... és erre itt egy régebbi teszt.. de tuti van valahol "frissebb"... [link]

    Nem önmagában a fogyasztás a gond, hanem hogy aránytalanul sok a fogyasztás. Nem hogy nem ad annyival nagyobb teljesítményt, mint amennyivel többet eszik, de még lassabb is.


    értem én, de.. ilyen körökben ezzel már nem foglalkozik senki... aki igen, nem ilyet vesz... de ezt fentebb is írták, ahogy láttam...

    az meg, hogy miért 14++++++nm-en tököl az intel, nemtudom.... max ők maguk... én ehhez halandó vagyok, hogy belelássak. de nem is érdekel, megmondom az őszintét...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz opr #314 üzenetére

    Na igen, csak ha kozben az 1.9 pdtdi lenyomja a picsaba a v12-es bmw-t, akkor a v12-es bmw letjogosultsaga es ertelme erosen megkerdojelezheto, nem?
    nem, mivel az a V12 nem a pdtdi hűtését "követeli" a gyárban megszabott működéshez. de mint opció, létezik. elérhető.. bkinek. az, hogy Neked van-e értelme vagy sem, más tészta...

    (#311) koko52
    cöh.. látnád miről szól a 9th gen intel topik... :U és a 10th gené is ez lesz.. ide a bökőt :))

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz koko52 #320 üzenetére

    megtudlak érteni.. ofc rendszerint 1 max 2 "mókaficek" generálja a feszkót... ugyan az/ok....

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák