Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Cifu #68 üzenetére

    Persze, nem is szándékozok pálcát törni efelett, én személy szerint erre a döntésre jutottam és szívesen beáldozom a szép grafikát és a csúcsteljesítményt a kényelemért és a hosszan -még ha nem is a legmagasabb színvonalú, de garantált- játékélményért. Mondjuk ehhez jelentős mértékben hozzárak az MS W10 filozófiája, az hogy random update után átállítódnak a beállításaim (forza/gears pl rendszeresen vga driver update után elkavar kb mindent), az hogy mazsolázni kell a hírek közül hogy mikor melyik update mit kurjant el (akár MS, akár NV/AMD), akár az hogy kísérletezgessek órákon át hogy melyik beállítással kapom a legjobb eredményt, vagy ha van 1 órám játszani és ebből fél óra elmegy azzal hogy a W10 frissít aztán közli hogy mégse, vissza az egész, vagy akár bootloop mert miért ne (személyes tapasztalat).

    Nyilván konzolra sose lesz wow vagy bármi komolyabb mmo, early access játékok és indie elsődleges platformja is a PC de arra még remélhetőleg jó pár évig elég a mostani gépem is.

    Csúcsteljesítmény meg igazából nem annyira mérvadó, hazudnék ha azt mondanám hogy látom medium vagy high között a különbséget, persze nagyítóval nyilván igen de ritkán jászom nagyítóval 3 centire a TV-től szóval nálam ez a mehh kategória. Fusson, ha tudja a 60-at akkor jó, de ha 30-al megy se tragédia, lényeg hogy el tudjak veszni benne és szórakoztasson arra a néhány órára amit játékra szánok és kész. Néhány éve még lehet az ellenkezőjét mondtam volna, de ahogy egyre több idő megy el melóra, családra, mindenegyébre egyszerűen nem akarok ezzel foglalkozni, le akarok huppanni és játszani. Inkább játszok 1 órát középszar grafikán és élvezem mintsem fél órán át variáljam a beállításokat és benchmarkolgassak hogy jön ki a legkonzisztensebben a legtöbb FPS a legszebb elérhető grafika mellett. Kinőttem :(

Új hozzászólás Aktív témák