Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wattafaka

    senior tag

    válasz Cifu #11 üzenetére

    Ez mindig is így volt, így van, és így lesz.
    Amióta az eszemet tudom az AMD-seknek mindig volt egy szavuk, amivel próbálták magukat nyugtatni, önigazolni az Intellel szemben, ez pedig a "majd". Majd a Mantle, majd a DX12, majd a Zen, majd a Vega, majd a 7nm, és sorolhatnám. Nem vagyok Intel fan, csak nem értettem sosem, hogy ez kinek és mire jó?
    De a gyakorlati valós tesztekben valahogy mégis mindig alulmaradtak.
    No offense, amint ténylegesen megelőzi az Intelt az AMD, egyből váltok, de jelenleg 7nm ide vagy oda, játékra (amire én használom), még mindig ez a sorrend:

    És az ugyancsak jól bevált AMD szokás szerint az árral sem jöhetnek, mert i9 170 ezer, 3900X 190 ezer. Szóval amíg az eredmények mást mutatnak, 1nm-en is lehetne az AMD, nem számít.
    Ettől függetlenül az is trógerség, ami az Intel körül történik a sebezhetőségek terén, de még mindig előbb vannak teljesítményben, és mi más lenne a szempont? Lehet mártírkodni, hogy én ilyen hazug, szemét cégnek nem adom a pénznem, és dacból veszek gyengébb terméket. Lehet, de miért csinál ilyet bárki is?
    És leírom mégegyszer, nem kell a sav, amint változik a sorrend, váltok!

    Várom a vérpistikéket, hogy csak 4,7% :)

    [ Szerkesztve ]

  • wattafaka

    senior tag

    válasz Cyberboy42 #19 üzenetére

    Nem ítélek el/meg senkit, csupán rangsorolok az igényeimnek megfelelően, plusz unom a folyamatos önigazolási vitákat (van akinek folyamatosan erre van szüksége, ajánlhatok jó terapeutát mindenféle személyiségzavarra), de igazad van helyesbítek:
    Mindenki a saját preferenciájának megfelelően vásároljon processzort! Én játékra használom, jelenleg Intelt veszek. Aki másra, az járjon utána, hogy adott szegmensben melyik a jobb, és vegye azt.
    Mindenki legyen annyira érett, hogy tudjon döntést hozni, majd ezzel a döntéssel szépen a zsebében vásároljon, szereljen, használjon. Nem kell a haterkedés, meg a másik amitől az agyam eldobom, a konkurens cég folyamatos csődjét kívánása.
    Alap közgazdaságtan (plusz a jelenlegi helyzet is tök jó példa), hogy ha versenyképesség van, akkor az jótékonyan hat az árra, aminek mi felhasználók örülünk a legjobban. Ha valaki elhúz, az árak is elhúznak, ebből kifolyólag nem nehéz kikövetkeztetni, hogy mi történik egy monopol helyzetben. Miért akarja ezt állandóan mindenki?
    És azt is tudom, hogy úgyse változik semmi, az emberek 99%-a csak továbbpöcköli a fikát, amivel eddig játszott, és megy haterkedni tovább.
    Nem offolok tovább, mindenkinek szép napot és békés hardverhasználatot :R

    [ Szerkesztve ]

  • wattafaka

    senior tag

    válasz arn #21 üzenetére

    "illetve szepen levagtad a tetejet"
    Persze, mert a legkevésbé sem érdekel, mi van a két flagship processzor alatt. De gondolom akkor megnyugodtál, hogy a tiéd sem marad el sokkal :)

    [ Szerkesztve ]

  • wattafaka

    senior tag

    válasz joysefke #23 üzenetére

    Gondolom most felesleges kiemelnem, hogy
    1. Amit én küldtem egy összesített processzorteszt eredmény, nem pedig egy talált játék tesztje. A teljesség kedvéért: >>katt<<
    2. Engem továbbra is hidegen hagy, hogy ki milyen processzort vesz, szóval nem kell mindenkinek elkezdenie görcsösen teszteket keresgélnie, és az arcomba tolnia, ahol épp a 3900X leelőzi a 9900K-t.

    Tényleg ne fárasszátok magatokat ezzel, nem éri meg az időt. Magatokat győzköditek, nem engem. :)

    [ Szerkesztve ]

  • wattafaka

    senior tag

    válasz joysefke #25 üzenetére

    "A 9900K játékokban valóban gyorsabb mint a 3900X"
    Akkor azt hiszem meg is beszéltünk mindent. Ugyanis ez volt a mondanivalóm az eredeti kommentemben, hogy én, játékra, jelenleg i9-9900K-t vennék, ha processzorfejlesztés lenne napirenden.
    Plusz kifejeztem talán némileg túl nyers formában, hogy mennyire unalmas az ilyen cikkek alatt ez az oda-vissza győzködés, amit épp most mi is csinálunk.
    Szóval én részemről mentem vissza Shadow of War-ozni.
    Have fun :)

Új hozzászólás Aktív témák