Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    Szerintem meg fel kéne már nőni egyeseknek, mert az utóbbi időben valami szánalmas, amit fórumozás néven művel a közösség... Totál lezüllött az egész oldal színvonala emiatt a sok hülye céltalan és buta pocskondiázástól. Én szeretem olvasgatni az emberek véleményét, néha nem is itt olvasom a híreket, de ha valami itt is szerepel, idejövök megnézni mit gondolnak róla mások, kíváncsiságból. De mikor a 15. hulladék hozzászólás olvasom xy márka fikázásáról és az egységsugarú szemellenzős világnézetéről, akkor elgondolkodom mégis hány évesek irkálnak ide...
    Jó lenne már végre felfogni, hogy a vállalatok nem szeretetszolgálatok, nem személyek, nem egy emberből állnak és a hype-ot nem ők, hanem a média meg ti generáljátok az ilyen megnyilvánulásokkal.
    Égesse magát mindenki ahogy jónak látja, de azért valahol ijesztő, hogy vannak emberek akik komolyan gondolják azt a sok hülyeséget amit idefröcsögnek és közben halvány lila fingjuk nincs mi zajlik egy-egy pereskedés, fejlesztés, üzlet vagy cégvezetés hátterében.

Új hozzászólás Aktív témák