Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    nekem is van egy ilyen okosságom, mint linux-felhasználó, nem vagyok tőle elájulva. a gyorsgombok nem működnek, az energiagazdálkodás félig működik, alapból a képernyő fényereje fordítva működik, 3d-támogatás csapnivaló, hdmi nem támogatott. ez részben az intel, részben a lenovo sara, és legutóbbi infóim szerint egyikük se töri magát a probléma elhárításán :( ráadásul arra, amire vettem, nem ideális (eee900 helyett, hurcolni), mert ahoz képest vastag és nehéz. van egy r61i is a háznál, azzal sokkal jobban meg vagyok elégedve.

    hogy miért nem windows-zal használom, ha már egyszer azzal vettem? aki ismer, annak nem kell külön ecsetelnem, asszem :D remélhetőleg a linuxos bajokat hamarosan javítják.

    fájó hiányosság még az ultrabay mellőzése, mivel plusz akkunak jobban hasznát venném hosszabb utakon, mint egy nem használt optikai egységnek.

    (talán apróság, de a hátoldali felsorolásnál kihagytad a kensington-zár helyét. eddig én is hülyeségnek érzetem, de mióta használnom kell, már látom értelmét.)

Új hozzászólás Aktív témák