Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    válasz boost #20 üzenetére

    Azért nem csak egy filet kel már másolgatni mint régen, néha még nekem is kihívás egy indítás ;] :DDD

    Abban értettem a kevesebb tudást hogy aki nem annyira ért a géphez azok is sokan a konzol felé fordultak. Azért ott mégis egyszerűbb a dolog, az alkalmi játékosoknak is jobb lehet mint egy asztali számítógép. Azért sokan nem tudnak egy wint feltelepíteni, ott vannak a driver bugok......
    Ha megnézed a konzolok előtti játékokat (ps3-xbox előtt) szerintem nehezebbek voltak. Ez nekem sem mindig hiányzik mert néha napokra elakadtam egy játékban :D

    Az emberek azt akarják hogy hazamennek belövik a gépet 2 perc és már a játék megy és lehet tolni. Ez viszont kicsit le is butítja a játékokat, mert muszáj a nagyobb sikerélmény, és könnyed kikapcsolódás nyújtása.
    Ma már senki nem akar egy kapcsolót keresgélni percekig. Persze direk úgy el is van néha dugva hogy keljen a spéci látás ami felfedi, de ezt máshogy kéne, kicsit legyen szem előtt (azért ne rikítson) de aki csak rohan az bajban legyen. Amúgy én nem igen játszottam a Thieffel csak nagyon keveset.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák