Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheLázs

    csendes tag

    Srácok, álljon meg a fáklyásmenet. Én mellesleg Loveless-el értek egyet és így gondolkozom. Lehet hinni médiának, de azt is kötelesek beismerni, akik így cselekednek, hogy olyan kereskedelmi médiumok által tényként kezelt információkat fogadnak el, ahol a VV, Győzike és társaik fő műsoridőben szolgálják elméink épülését, szellemi fejlődésünket.

    Lehet úgy kezelni a dolgokat, hogy ilyen agresszív, meg olyan agresszív. Meg lehet nézni az öt részes jegyzőkönyv sorozatot amit fentebb is linkeltem, és vágatlan videókhoz is hozzá lehet férni olyan eseményekről, amik a vádemelésben köszönőviszonyban sincsenek a felvétel tartalmával.

    De a legfontosabb: le is lehet törölni a monitorra pöckölt fikát. Nem azért kérdeztem itt bármit is, mert a néhány szájból kilógó kapanyéllel való kardozásra én is izgalomba jönnék. Azért, mert a tavaly decemberi - majdnem egy éves - információ után frissen semmit nem találtam. Nem kell a céltalan hőbörgés. Ha a téma nem tetszik, tessék másikat olvasgatni.

    "Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Új hozzászólás Aktív témák