Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • satz18

    őstag

    válasz kwzatz #38 üzenetére

    Én játszottam. Nem az elején, hanem miután fúlra fel lett patchelve. A bugosság az csak egy kifogás volt a készítők részéről. A valóság az, hogy rettenet játékmechanikai gondok vannak a játékkal. Ahhoz is youtube videót kell nézni hogy harc előtt vedd elő a fegyvered, ami egyébként be van téve kézbe az inventoriba. De te neki mész ököllel mert lövésed sincs hogy elő kéne venni, a játék nem mondja el. A lock picket touch paddal toltam, mert egerem már nincs is otthon mert mindent controllerrel játszom, de miután youtube on leírták hogy controllerrel lehetetlen a lockpick, kénytelen voltam váltani. Konzolon ezt hogy oldod meg? Meg úgy mész neki a harcoknak hogy nincs is még geared, mert azt már neked tudodnod kellett volna a játék elején, hogy pontosan honnan is lopjál magadnak kardot, ami nem quest még csak nem is side quest. Aztán ott vagy órák óta a játékban, kard nélkül, főküldibe, boss fightnál, ahol nem is tudsz rerollolni mert ugye menteni nem lehet a progresst csak save and quit van. Azért szélsőségesek a kritikák, mert vannak a HC RPG-sek, akiknek a Witcher meg a Skyrim is casual, és hoz ez milyen csodálatos, mert reális. Meg van a másik tábor, aki szerint ez a játék egy szar mert játszhatatlan. Ez a többség, és ezért áll ott metacriticen ahol.. Kár érte mert amúgy történet meg a hangulat az baromi jó benne. Kár hogy nem tudod élvezni egy percét sem mert el vagy foglalva a játszhatatlan játékmechanikával.

    [ Szerkesztve ]

    Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Új hozzászólás Aktív témák