Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bicskás

    tag

    Szép napot ! :R

    Van vakinél eladó lila heavy sabatons of Trainee srácok ?

    Nem találom sehol :F

    Mely városok céh kereskedőinél érdemes lecsekkolni, hogy miújság ?

    Jah és a csatabárd szintén érdekelne, íjam és buzogányom van, de pallos és csatabárd drop rate gondolom alacsonyabb, hisz csizma, csatabárd eddig sehol.

    Üdv: Bicskás

    Egyébként az ilyen endgame dolgokhoz elmebeteg mennyiségeket kell játszani, szerintem kevés ember képes erre.

    Nekem már a group dungeon bossoknál is gáz, hogy ugyanolyan, kutya, macska, sátán mittudomén csak amíg a többinek száz élete van addig neki ötezer, grindy mondja az amcsi, nem tudom van e rá jó magyar kifejezés, de én spec hamar belefásulok, kiégek, utálom mindet, teljesítésük után gép kikapcs, könyv kézbe vesz, agy kikapcsol, szem pihentet ( nagyon gyakran azt sem látom mit csinálok a stroboszkópos bossfightok után mindig káprázik a szemem ) abnormálisan erős lett sok boss a szabad ég alatt megtalálhatók között is, Craglorn bossok vicckategóriásak félisten szintű játékosok ölik le tizenöten negyed óra alatt, miezmár ? Mire jó ez ? Nonszensz.

    Ja és a Khajjit amúgy nem túl szimpatikus népség, de az építészetükbe teljesen belehabarodtam, csodaszép épületeik vannak.

    Mégvalami, tervezek orkot indítani, mit lehet illetve érdemes velük kezdeni ? ( hülye kérdés tudom, bármkiből lehet bármi, de érdekelne, hogy mit javasoltok… )

    Pénzszerzést ki, hogy oldja meg, illetve ha van sok, mire költi ?

    Backpack upgrade / Bank inventory upgrade, esetleg páncél, vagy fegyver, vagy a famegmunkálás, tímármunka, alkímia, vagy a kovácsolás fejlesztésére fordítjátok a megszerzett játékbeli pénzeteket ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák