Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Hu srácok, látom itt divat lett fikázni a Walkman-t :(
    Kérem, tessék nem így meg úgy a szájra venni a walkmant.
    Lehet, hogy valakinek nem tetszik az agybadugós füles, sőt, van akinek nem is szól rendesen, mert olyan a a hallójárata, hogy nem passzol abba.
    Tessék akkor Sony Fontopia, vagy Groove fülest venni! Azok is rettenetesen jól szólnak!
    Ja, hogy tévedés ne essék, sokan a Walkman fülest egyenlővé teszitek a HPM-70-nel.
    Rengeteg Walkman füles van, tessék próbálni!

    A MegaBass pedig nem a botfülűeknek van, kedves EQMontoya ! Én sem érzem magam annak, mégis kedvelem ezt a hangszínt, sőt!
    A hangzás lényege, hogy a mély és magas olyan kombinációját alkalmazza, ami elnyomja a kimeneti zaj mellett a külső zajt.
    Magas hangerőnél élvezhetetlen, sőt, a Sony termékeknél automatikusan gyengül a MegaBass hatás a hangerő emelésével.

    Azokat a juzereket nem értem, akiknak úgy üvölt a füles, hogy a villamoson én is hallom!
    Na neki nem jól van benn a füles a fülkagylóban, mert mellette jön ki a hang...
    Ha igazán jó fülest választottál, akkor az úgy passzol a füledbe, hogy olyan érzésed van, mint ha vízalatt lennél.
    Na akkor kell a MegaBass hangszínt 30-40 %-os hangerőnél meghallgatni!
    Ez a MegaBass!


    Minden kedves fórumozótól elnézést kell kérnem, amiért ilyen hosszan offoltam.

    Visszatérve erre a zenemobilra, tök jól néz ki, a Linuxot szívesen meghajtanám azzal a procival.
    Az FM-rádió meg kinek kell, kinek nem.
    Szép teló.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák