Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balzak83

    senior tag

    válasz aelod #73 üzenetére

    Én a laptopomat eladtam, és egy asztali gép- 10" windows tab kombóval kiváltottam, sőt, még sokoldalúbban tudom használni a kettőt együtt. Igenis lenne a tabletnek létjogosultsága, csak a felhasználási szokásokat kell pontosan felmérni. Ez a miMAX pedig nagyon tetszik, de mivel 6"-on vagyok telefonban is, nem sok értelme lenne a tablet mellé/helyett

    Skyline-t pedig azért nem értem, mert a G3 annak idején pont, hogy az egyik első telefon volt, amely már 5,5"-t elérte. Akkor miért is azt vette? Akkor nem volt nagy, csak most? 5"-ra visszaváltani szerintem meg hülyeség, mert aki megszokta a nagyobb, és kényelmesebb kijelzőt, annak a kisebb nagyon kényelmetlen lesz, elég csak a gépelésre gondolni.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz aelod #73 üzenetére

    Szomorú, de ez van, a gyártók megölik a szegmenst. Telefonból már a képzelt piaci réseket is többszörösen lefedik, minden szinten tucatnyi telóból válogathat az ember. Csúcs SoC-s tablet meg egyszerűen nincs (még almáéknál se), elavult vasakat kerülgetünk. Pedig azért ennél nagyobb igény lenne rá. Pl nálunk a családban is rögtön igény lenne 2db, pen-nel ellátott 10"-os tabletre - öszvissz 3 lehetőség közül választhatunk: méregdrága ipad+pencil, szintén drága és lassan kifutó samu tab S3, az európában nem létező Huawei M5 pro. Mindhárom a telefonoknál gyengébb hardverrel, azaz mindhárom hamarabb fog elévülni mint egy átlag felső-középkategóriás telefon. Fantasztikus...:W

    #74: a windowsos tabokkal meg az a legnagyobb bajom, hogy se LTE, se GPS - ezek nálam alapdolgok, ha mobileszközről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák