Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Lewzke #46 üzenetére

    Ezt én értem, ám ezt nézve most akkor te is rávetíted a saját logikád az egészre. Én úgy tudom, legalábbis ez rémlik, hogy pont a cégek azok akik lassan váltanak, nekik a stabilitás a fontos (a biztonság is az, persze), így szerintem nem fognak most csak azért tömegesen rohanni hardvercserére mert kijött egy új win, na meg ennek azért lesz egy jelentős költségvonzata is. Azt pedig nem szeretik. Emellett azok a gépek ugyanúgy nem a szemétre kerülnek automatikusan, hanem kikerülhetnek az átlag felhasználókhoz is, ahogy eddig is megtörténhetett. Egyes pc-s boltok most is tele vannak irodából kiselejtezett ótvar szar semmire nem jó irodai gépekkel, és van igény rájuk. A mostani hardverárak mellett pedig lehet még könnyebben fel is szívja majd a piac a használt cuccokat.
    Na meg ez a biztonsági gond nem október 5.-én keletkezett mikor kijött a win11, amelyik céget komolyan érdekelte a biztonsága, már régen olyan hardvere kellene legyen aminek ez nem okoz problémát. Linux csak mellékzöngeként két megemlítve a történetben annyira marginális. Szerintem az a logika nonsense, hogy kijött a win11 és tömegével el kell dobni mindent amin nem fut, mert elavult szemét lett.
    Nem hiszem hogy pont a win11 miatt jönne el a pc-s szemét világvége.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák