Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Jó jó ez a fejlődés, de minek ilyen sebességgel? Ezt a fejlesztők se fogják tudni követni már. :F Még ki se hült a 720p, már itt a küszöbön az 1080p. De ez is minek? :U Ahelyett, hogy kiaknáznák maximálisan az 5 col környékét, minőségi csúcsmodellekkel, az anyagminőségre is odafigyelve. Annyira rohannak, hogy a Sony ki is maradt a 4 magos fejlesztésből 720p-ben. Hatalmas pleff. :U

    Ez a Tegra 4 ahogy írták is korábban, kicsi a valószínűsége hogy tabletben, és okostelefonokban fog debütálni. HTPC lesz ebből elsődlegesen, aztán majd ha már olcsóbban lesz beszerezhető, esetleg beleteszik 1-2 "presztizs phone"-ba, tabletba. Szerintem ez nem 2013 lesz. Reméljük. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz blade zte #53 üzenetére

    Értem én, de a Sony nem kevés pénztől esett el ezzel, hogy 2012-ben nem volt 4 magos csúcsmodelljük.
    Az hogy 2013-ban lesz 720p 4 magos közép-felsőkategóriás modelljük, abban egyetértek, de ez már egy luk betömésének számít, amiből akkora üzletet nem fog tudni csinálni, mint pl. a Samu az S3-mal.

    Nem olvastál figyelmesen. Nem azt írtam, hogy nem jó hogy fejlődik a mobil iparág, csak annyit jegyeztem meg, hogy túl gyorsan. A hardverek nem tudnak kiforrni, a szoftverek nem tudnak felnőni a hardverekhez stb.
    Sony megint jó példa erre, mert kihozták a maximumot azokból a chippekből amiket használnak. Lásd Xperia T. Az egyik legerősebb 2 magos, ha nem a legerősebb. Bár technológiát tekintve papíron le vannak maradva 2012-ben, azonban a gyakorlatban közel sincsenek nagy lemaradásban tesztek alapján, nyers erőben, ami a fent említett "kihozták amit lehet a technológiából" dologból következik.
    De ugye mit néz a nem geek akinek van pénze? "Az 4 magos és annyiba kerül mint a 2 magos. Akkor vegyük a 4 magosat."
    Részben köze van ehhez a Sony árpolitikájának is, mert annyival nem tudtak többet letenni az asztalra, hogy indokolttá tegye, hogy az Xperia T 2012 végén drágább legyen a Galaxy S3-nál, kicsit olcsóbb a Note 2-nél, és ezzel együtt a sikeres és keresett modell státuszt is megtartsa.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák