Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manci

    tag

    Üdv.

    Már hónapok óta le szeretném cserélni a "régi Djuice"-os (kártyás) csomagomat, mert a 35 - 55 Ft/perc díjtól falra mászok. Jó szokásomhoz hívem 2 hét alatt produkáltam magamnak egy jó, bő 6 oldalas excel táblázatot Telenor vs. T-Mobil vs. Vodafone, illetve előfizetéses vs. kártyás, illetve NET egybeépítve vs. NET külön megrendelve. Mindezt egyesítettem 12+2 hónapra visszamenően a telefonos kiadásaimhoz (havi 9 rugó), végiggondoltam az igényeimet (? percet beszélek 1 hónapban? Kell-e NET egyáltalán? /C7-esen rossz élmény a NET-ezés, telóváltás előtt vagyok, GS2-Note-Nexus-iP4S?!?!/ fosom a szót, vagy SMS-ezek?, stb...)

    A lényeg, hogy csökkenteni szeretném a kiadásaimat (max. 5-8 rugó között).
    A kártyásoknak mindenhol szarok a percdíjaik, marad az előfizetés (mix. kilőve, gagyi).
    A külön NET előfizetés drága, maradnak az egybe díjcsomagok.
    A Telenor-nál megszabják, hogy hova beszélhetek mennyit, és a NET is kevés, ráadásul rendes választék sincsen, mint a T-Mobile-nál. Így fájó szívvel ugyan, de 18 év után el kell, hogy pártoljak számhordozással másfelé.
    Nem akarom azt nézni MIKOR telefonálok, sem azt, h KINEK (20/30/70) telefonálok.
    Néztem a Lidl-féle, és a Tesco-féle előfizetéseket is, szintén röhejesek.

    A T-Mobile Mozaik S és a Vodafone Mátrix 2 között vacillálok, gyakorlatilag ugyan azt adják, ugyan annyiért, minimális különbséggel (a havonta változtatható bónusz). Fontos a pénz része, és persze az is, hogy mit kapok érte milyen minőségben. Illetve csak a Vodafone-nál van az 5.000 Ft és a 8.000 Ft között csomag (Mátrix 3 / 6.300 Ft-ért). 0 hónap hűség a cél, elkötelezni nem akarom magam, 30 naponta tudok cserélni akár szolgáltatót is, nem csak csomagot. Jelenleg a több árkategóriájú csomag (5000-6300-8000) és a mentalitás (mindenhova, mindig minden ugyan annyi. nincsen baszakodás.) miatt a Vodafone felé húzok.

    Kérlek benneteket javítsatok ki, ha tévednék: A Telenor (volt Pannon Gsm.)-nál vannak a legtöbben, a legkiépítettebb, a T-Mobile-nál sokan vannak, a legnagyobb, a Vodafone a legismeretlenebb/szarabb lefedettségű szoláltató. A Telenor-on kívül nincsen tapasztalatom tényleges lefedettség (nem a reklám), jelerősség, hangminőség, szolgáltatások terén.

    Ezért is írtam ide. Melyik (T-Mobile vs. Vodafone) a jobb, és miért, miben, stb... indoklással. Segítsetek dönteni. Semmire sem megyek a pöpec táblázatommal, műszaki beállítottságommal, a Vodafone Mátrix 2-vel, ha mellette maga a Vodafone egy nagy rakás szar :(

    Értelmetlen, idióta, "Azé', mert az jó és kész.", gyerekes, tizen 1-2 éves telefonon faszbúkozó, napiszarozós hülye gyerekek kérem kíméljenek meg a válaszolástól, nem vagyok rájuk kíváncsi!!!

    Aha. De. Igen.

  • Manci

    tag

    Senki sincs Vodafone-nál vagy T_Mobile-nál? Na ne már... Csak van valami tapasztalat.

    Aha. De. Igen.

  • Manci

    tag

    válasz Hmura #21 üzenetére

    Igen, tudom, néztem azt is, h mennyivel kaphatnék kedvezőbb ajánlatot, ha aláírok 12/24 hónapot, és szinte semmi extra nincsen.

    Sőt, még készüléket is néztem, hogy ha már előfizetés, akkor kapok 990 HUF -ért valami fostalicska telefont is mellé, és azt legalább eladhatom, de azok is olyan hulladékok hogy nem igaz, ráadásul el sem tudnám őket adni, így felejtős.

    Jelenleg 0 hűséggel veszek egy SIM kártyát :)

    Megindokolnád miért NE a Vodához?
    Köszönöm a választ :R

    [ Szerkesztve ]

    Aha. De. Igen.

  • Manci

    tag

    válasz DS39 #22 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm, tényleg baromi jó, lehet ez lesz, ismét egy csomag, ráadásul Telenoros :)

    Neked van tapasztalatod T-Mobile és Vodafone kapcsán?

    Aha. De. Igen.

  • Manci

    tag

    válasz DS39 #22 üzenetére

    Most olvastam csak el a kisbetűt:
    All-in vagy All-in+ tarifacsomagot kizárólag a hozzá dedikált, a Red Bull MOBILE honlapján és ügyfélszolgálatain felsorolt mobiltelefon-készülékek egyidejű megvásárlása mellett, 2 éves hűségnyilatkozat aláírásával és 2 éves tarifamegtartással veheted igénybe.

    Tehát készüléket KELL vennem, és 2 év hűséget a szolgáltatóra ÉS a tarifára is. Így már annyira azért nem jó....

    Aha. De. Igen.

Új hozzászólás Aktív témák