Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lall

    veterán

    válasz Zolesz007 #20 üzenetére

    S-ben a GPS és a "kiváló" support. A GPS-t az elején egyáltalán nem használtam és nem is érdekelt, de miután elkezdtem ugy futni, hogy a telefonnal mértem volna a távolságot iszonyat felbosszantott a szar működése. Az örökös lagról nem beszélek a Samsung elcseszett fájlrendszere miatt. Persze megoldottam főzött rommal, meg új kernellel, de mondjuk ki, hogy ez nem normális. Az Omniánál a képernyő és annak érzékenysége (cserélték is egyszer). Arról nem beszélve, hogy olyan gyatra, tré anyagból (plexi?) volt, hogy a gyári Samsung tok 2 hónap alatt szarrá koptatta. Omnia 7-emmel csak telefonálni nem lehetett, minden 5. hívás néma volt mindkét félnél. Ezt úgy tudom, hogy azóta a mostani (1 évvel a megjelenés után!!!) firmware-ban már tudták javítani. Baromi bosszantő főleg, ha az ember olyan díjcsomagban van ami perc alapú. :) De említhetném feleségem Diva telefonját is, ami random szétfagyott minden 10. hívásnál. Viszont csere után a Monte-ja kifejezetten jól működött. Nem vagyunk egy szerencsés Samsung család, no! :) De nem offolok tovább.

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Új hozzászólás Aktív témák