Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cilindrik

    aktív tag

    válasz vicze #45 üzenetére

    A kérdésedre a választ most ép a samu fogja megadni, illetve megadja majd, ha ebből cuccból csinál egy erőssebb variánst.

    Abban igazad van hogy Apple részről ezt nem lehet objektíven megítélni hisz nekik nincs 16:9/10-es gépük.
    Nézd, én a magamból kiindulva, nekem annó a mini1-el nem csak az OS, hanem a kijelző aránya is megtetszett. Amikor váltottam nagyobbra, akkor komolyan nézegettem samu és sony gépeket és mindegyik baja SZÁMOMRA a képarány "esetlensége" volt (a laggoláson kívül - jó bemutató gép és tele van tümve mindennel na de akkor is). A droiddal nincs bajom de ha lett volna akkor egy sony vagy samu tablet 4:3 képaránnyal akkor lehet hogy most nem egy Air-t nyüstölnék, amit megjegyzem nagyon szeretek.

    Amugy a te hozzászólásaid itt kicsit győszködő szagú a "szélesvászon" irányába. Te/ti azt szeretitek, én/mi ezt.
    És nagyon jó sztem a samutól, hogy behoz egy ilyen tabot is, ami mellett nyílván, meghagyja a 16:9-et, de ez legalább tényleges palettaszélesítés ellenben azzal hogy fél colonként kihoz egy tab-ot.

    Izlések és pofonok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák