Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Gáben81 #29 üzenetére

    :DDD Miért értéktelenedne el? Én nem úgy veszem észre, hogy mondjuk a Z3 most olcsóbb lenne mint a Galaxy S5 vagy HTC M8.

    Én komolyan nem értem, hogy miért baj egyeseknek az, hogy gyakran ad ki csúcskészüléket a Sony. Nem hülyék dolgoznak ott sem, ha nem érné meg nekik, akkor nem csinálnák. Megvenni meg senki nem köteles őket félévente, valamint szerintem a Z szériában a támogatottságra sem lehet panasz.

    Amúgy nézzük már meg más gyártók mennyi készüléket hánynak ki évente, amiből egy csomó ugyanaz csak más névvel/minimálisan különböző dizájnnal (nem csak a csúcskategóriára gondolok). Az nem zavar senkit? Vagy az amit mondjuk a Samsung csinál, hogy a a 128GB-os S6 edge-t majdnem 100ezer forinttal drágábban árulja, mint a 32GB-os verziót, ahelyett hogy a micro sd bővíthetőséget támogatná? Esetleg az, hogy mindenki más az aktuális zászlóshajójuk nevével próbál eladni kompakt, középkategóriás telefonokat irréálisan drágán? Most tényleg azért kell utálni egy gyártót, mert sok csúcskészüléket ad ki? Ne már...

Új hozzászólás Aktív témák