Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Tomcat #653 üzenetére

    Amúgy most i7-em van ,de csak mert elromlott a laptopom 6 év után és 40 ért kaptam egy barát polcán elfekvő gépet. így nem kellet DDR 4-t vennem stb. ,de 3700x lesz a köv gépem sz.tem . Viszont azt megfigyeltem ,ha valaki vesz egy AMD mint Én is tettem FX-nél újra az kb 5-6-7 évig nem nyúl a gépéhez sok esetben is akár. intelesek meg állandóan cserélgetik 2 évente. Sőt a Fx 8350-to da atam ajándékba egy barátomnak aki evvel WOW-ik mai napig és köszöni nagyon jól elvan vele. WOW Dota 2. Mi ha nem az érték e?

    Vag yitt a másik csod abarátom akinek hiába mondtam vegyen egy ryzen 2600-t . vette egy i3 8350k-t erre 4/4 miót amultthredes a WOW is és streamel . elkezdett akadni . most mit tett. vette egy új alaplapot meg egy 9400f -t. magyarázhatsz ilyen fajta embernek , aki megkérdezi a tanácsodat mit vegyen és vesz magának az.t annyi pénzt amit elvert i3-ról i5-re váltással vehetett volna most egy 2700-t a 2600 helyett. ,de nem Ő már csak azért is elszórta a pénzét. nem az Én pénzem Ő dolga csak nem értem ,hog y márkafüggőség miért ennyi fontos egy USER-nek. USER-nek inkább az legyen a fontos,hogy mit kap a pénzéért és nem azt hogy mit mondanak a marketingben.

    FX-ről még annyit,hogy nekem az FX-es gépem segített azon ,hogy eljussak oda ,hogy a LION KING filmen dolgozhassak és mindent megcsináltam vele amia bejutáshoz kellett. Munkára nagyon jó volt

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák