Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    Valaki mondja már meg nekem, hogy ugy komolyan mit lopott az Android az iOS-től?
    A grafikai elemek meg kioldás cucc a szememben semmik.. de ezen felül is van? Csak mert tudtommal az Android legalább akkor... ha nem hamarabb lett kigondolva.. elkezdve.. mint az Apple rettenete.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Touch-ko #53 üzenetére

    Ma ahogy, utaztam a 3-as metróval a Corvinnegyedből a Köki felé... szemben ült velem 2 szépen kifejlett díszbuzi.. Mind a kettőnél iPhone 4 (lehet h S is) Egy fülhallgatón hallgatták a rettentően hangos számomra rózsaszín zajként értelmezhető dolgot.. és közben játszottak vagy bánom is én mit csináltak... ekkor elgondolkodtam, hogy az Apple használók legalább fele ilyen egyed.. Ettől fogva lehet akármit mondani.. lehet akármennyire elfogult valaki.. nevetséges lesz a szememben.. mert eszembe fog jutni az amit ma láttam.

    Na de.. válaszololva a doglokra..
    Kicsit utána olvastam... az android fejlesztését az Android, Inc. kezdte meg, amit később a Google felvásárolt, 2005 júliusában és új irányt adott a fejlesztésnek.

    Számomra egyáltalán nem ennyire szembeötlő a hasonlóság.. régen divat volt a Répa nadrág.. most akkor mindenki aki répanadrágot hordott másolt?

    Az iPhone előtt is voltak érintős telefonok.. de egyszerűen az akkori divat, igények és technikai fejletség.. nem tették lehetővé ,hogy komolyabb tért nyerjenek.. Az Apple jókor volt jóhelyen.. De nem ő szarta a spanyol viaszt. A multitouch kijelzőt sem az apple találta fel.. ;)

    Az apple divat termék IS.. de szerintem pár éven belül bele fog fulladni a saját korlátaiba. A Világ a kompatibilitás felé halad.. Egy apple féle külön világnak nincs helye a jövőben... szerintem.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Touch-ko #73 üzenetére

    Használtam iPhone 3G-t, 4, 4S is.. de gyors vissza adtam oket utana a gazdájának.. mert baromira nem tetszett. Kicsi a kijelzoje, es nehez. Persze szep a kepe.. de ez keves. (4-S)
    Es szamomra akkor sem tunik 1:1 ben lopásnak.. mondj már valami konkretdolgot.. mert csak a levegőben hadonászol így.

    Szerintem nem baj, ha tudom hogy kik vannak korulottem.. Figyelem a környezetem.. miért baj az ha nem szarom le azt ami körülöttem zajlik? Egyáltalán nem a személyek anyagi létét figyeltem.. maga a viselkedésüket.. azt a jelenséget amit alkotnak. Mindamellett ha te ennyire nem nézed... honnan tudod hogy kb 10 emberből 6-7nek milyen telefonja van? :D Ez nem öngól egy kicsit?

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz gzbotii #76 üzenetére

    Te tudsz olvasni? Mert ha igen akkor fuss neki ujra..

    Nekem Kicsi a kijelzője és nehéz.. mindezek mellett baromira nem tetszik.
    Szerinted az SII lassú telefon? :DDD Elárulom neked, hogy nem az.. ezen a szinten nincs külömbség az SII és a 4-4S között. Az anyaghasználattal jönni meg hülyeség.. mit érsz vele ha sérülékeny és emiatt végig tokban hordod? Miben különbözik fogásra a iPhonera és a Bármi másra gyártott műanyag/szilikon tok?
    És igen.. (a kijelző ppi értékét leszámítva) nekem jobb az S2 mint az iPhone 4

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Touch-ko #81 üzenetére

    Szerintem kicsi. 5-6 col tényleg fölösleges, 4.3-4.7 szerintem pont ideális, a készülékben rejlő multimédiás képességek kiaknázására. (persze csak akkor ha maga a telefon méret nem nő tovább)
    Tisztában vagyok vele, hogy Mitől nehéz az iPhone és hogy mitől könnyű az S2. De itt lélektani dolgok is közbeszólnak.. nekem túl tömör az Apple cucca.. ha esik, nagyobbat koppan.

    Olyan dolgokat hoztál most fel, ami az Apple előtt is létezett.. a Symbian már réges-régen élt hasonló dolgokkal (a smootság hiányát most ne firtassuk.. akkori hardverek is mások [korlátoltak] voltak) A TouchWizt én se szeretem.. bár az idő előrehaladtával egyre inkább elválik az Apple okosságától. De az első TW-k tényleg copy-paste volt. Ez tény..

    Te egy kicsit kiforgatod a dolgokat.. Szemben ültek velem. Akármerre néztem, benne voltak a perifériás látásomban.. nem sasoltam őket. Láttam, de nem sasoltam! És itt pont.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz gzbotii #92 üzenetére

    Mostmár biztos vagyok benne, hogy nem tudsz olvasni.. vagy csak megérteni nem sikerült amit írtam...

    Te sem fogtál még SII-t az is biztos.. múanyag.. de nem bóvliplasztik..
    Más érzés.. nehéz és hideg. Nyáron, izzadt kézből úgy csusszan ki mint a vizes szappan a nedves kézből.

    Képzeld el, hogy de. Ezen a szinten nincs különbség sebesség terén. WP7-ben hamarabb indul el az animáció.. huuu de májjer vagy -.- közben ugyan oda, ugyan azt megnyitni ugyan annyi idő.. (semennyi)

    Szerencsés vagy.. több haverom is pókhálósan vette fel a földről.. csak mert "rosszul" esett 50 centiről.. Az is hülye volt aki kitalálta, hogy egy telefonra lehet törés ellen biztosítást kötni.. furcsa mód a többi telefonnál nem kellett efféle trükköt bevonni.

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz mukibuci #98 üzenetére

    Tudom, hogy lehet más készülékekre is.. de az iPhone előtt nem nagyon volt ennek divatja.. és valahogy jellemzően az iPhone tulajok élnek vele.

    Természetesen, én is szoktam vigyázni az értékeimre.. az eddigi telefonjaimat, 1-2 éves használat után rendszerint árun felül tudtam eladni, pont a hibátlanságuk miatt.

    De itt egyesek azt az apró okosságot képtelenek felfogni, hogy lehet akármiből a telefon ha végül egy tokban köt ki..

    Zsolt_72 (#99) Én is nagy Nokia párti vagyok.. de a "cuccaimból" talán ez ki is derül.
    Addig húztam-halasztottam, ameddig csak tudtam.. de végül az N900 után muszáj volt váltanom.. mert a Nokia nem adott ki olyan telefont, amiben láttam a továbblépés lehetőségét :/ Ejj de szerettem az N900-at.. mindent tudott.. de az idő előrehaladtával.. lassú lett, avagy a többi teló lett gyors

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz #40993792 #99 üzenetére

    Hopp..

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák