Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrBallesz

    csendes tag

    válasz corran9 #1377 üzenetére

    Valóban lehet, hogy én egy olyan készüléket fogtam ki, amin a telefonálási hang gyengébb, rosszabb minőségű az általam elvártaktól!
    Időközben azért állítgattam a beállításokat ide-oda, de nem csak ezen múlik, erre rájöttem!

    Volt például olyan hívásom ami teljesen jó volt, ezek után kicsit elbizonytalanodtam, hogy hol lehet a hiba!?
    De a következő hívás megint halk recsegős zajos volt, na most lehet, hogy nem is az én készülékemben van a hiba, hanem a másik oldal a szar.

    A hangszóróval semmi bajom amúgy, zenehallgatásnál is a kihangosító jól szól, én csak és kizárólag a telefonálási hangzást rosszallom, de úgy látszik az sem minden esetben igaz!

    Azt megértem, hogy elgondolkodtató ez a problémakör én is gondolkodtam volna kicsit vásárlás előtt és ugyanúgy megvettem volna! ;)
    Szerintem nem ebből az 1 rossz tapasztalatból kell leszűrni a végső következtetést!

    Mondhatnám, hogy ki kellett volna próbálnom egy próba hívással:
    1. jó esetben semmi gond a készülékkel (gondolom az estek 99%-ban ez így is van)
    2. nem biztos, hogy engedik a próbát
    3. nem biztos, hogy rossz az aktuális hívás hangminősége
    4. ha rosszabbnak is hallja az ember a helyszínen, azt gondolnám beállítással helyre lehet hozni! (ami nem kizárt)

    Ezek után a karcolódási problémakör lehet fontosabb, de talán egyszerűbben kezelhető! :DD
    Én is nagyon vigyáztam eddig minden telefonomra, erről még a hátlap fóliát sem vettem le az eddigi hozzászólások miatt és addig nem is fogom, amíg nem szerzek be plusz fóliát, bár sose volt egyetlen készülékemen sem eddig se tok se fólia, de nem szeretném ha véletlen a kabátom zipzárja végig húzná akár az elő- akár a hátlapot és nézhetnék ki a fejemből, hogy akkor ez most mi!? :C

    Konkluzió:
    Úgyis csak használat közben fog minden tulaj rájönni mik az erényei a készüléknek (ami teljesen természetes lesz majd és lehet fel se tűnik milyen jó) és a hibáit is ami akármilyen apró hiba, nagyon bosszantó tud lenni!

    Ez minden telefonra igaz!

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák