Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Lacko87 #51 üzenetére

    Nekem következő telefonnak ez teljes mértékben megfelelne. 2 és fél éve nyüstölöm az X8-asom és már elérte a határait az a készülék. Panaszkodtam rá a gyenge hardver miatt, kevés ram, kamera, de a kijelző miatt nem érte tőlem panasz. Igaz nincs a rokonságban sok ultra jó HD kijelzős készülék, hogy szemet szúrjon, nekem a minden napokban ez a kijelző elég volt, és mivel az L-ben picivel jobb ppi arányú a kijelző, szerintem felbontásban azzal se lenne gondom. Ami kell nekem megvan benne, 1 GB ram, erős proci, HD videó felvétel, fullHD lejátszás, előlapi kamera. Mire oda jutok, hogy megvegyem, lejárt hűségidő után meghosszabbítással olcsóbban, egy 40ezret kis mértékben meghaladó árral karácsonyi akcióban jó vétel lesz számomra. A többi nagy nevű márka készülékeinek formaterve nekem nem jön be, az új kínai telók meg valamiben hiányt szenvednek mindig ami nekem kéne, hiába olcsóbbak.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz dokee78 #57 üzenetére

    X8-as nyáron jelent meg 2 éve, 60ezer fölött, én novemberben 20ért vettem, díjcsomag hűség nélkül.
    Szerintem karácsonyi akcióval, 2 éves hűséggel egy kisebb mobilnetes díjcsomagra 40ért nem túl nagy álmodozás. És a 40ezret se úgy értettem, hogy 39.990, hanem 40 fölött, de lehetőleg 50 alatt. Jah, és telenornál most 47.490 egy olyan díjcsomaggal amit én bevállalnék, csak sajna nekem a magenta kell, mert ott van mostani is, és az egész család és rokonság.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Szerintem tudna felvenni fullHD-t, csak a Sony lekorlátozta, hogy ezzel is többet tudjon az SP. Lejátszani ugye tud fullHD-t, és a kamera azonos a kettőben, hardveresen se lenne probléma. Egyszerű marketing miatt nem lehet.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Ed3r_X_ #160 üzenetére

    Hát akkor talán lesz majd bootloader nyitás és custom rom akkor ki tudja, fullHD videó felvétel, és a proci is linkelt oldal szerint 1.2 GHz-ig húzható (ha jól értettem). Bár nem vagyok képben, új mobilokat mennyire problémás nyitni.
    Nekem tetszik, és ha karácsonyig nem jön valami hasonló tudású teló olcsóbban akkor ez lesz következő választásom. Mivel szolgáltatótól veszem, előfizetéssel, hűségidővel, ezért független telók nem veszik fel itt árban a versenyt vele számomra.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz atee #173 üzenetére

    Ha nem túl nagy kérés egy felvett videót majd mutatnál nekünk? Ez a tesztből kimaradt, és sokaknak fontos szerintem. Illetve engem érdekel, hogy fullHD-t valóban lejátssza-e simán.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz SkiDev #175 üzenetére

    Nekem is X8-am van most, arról váltok majd reményeim szerint, és én is minap néztem, hogy valóban majdnem 180 fokban olvasható oldalról is. Szerintem szép képe van ennek is, ha ezt a szintet hozza (és ha legjobb TFT-nek titulálták Sony-k közül csak hozza) akkor nekem bőven elég.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz SkiDev #254 üzenetére

    A fekete kép az X8-nál is előfordul nálam. JB van nekem fenn tehát az album app alap gyári, és a nagyobb képeknél tök fekete, de ha elkezdek zoomolni akkor hirtelen megjeleníti. Valami betegsége lehet, hogy túl nagy képeket nem jeleníti meg (L-nek a 8 MP-es kép azért nagynak számít felbontásban) szóval más progival valószínűleg jól jeleníti meg, de érdekes azért ilyen hiba, főleg ilyen vassal (X8-nál még érthető nagy felbontási képet nem jeleníti meg).
    Kamera meg tuti fog fejlődni, tény hogy alapból amit csinál most az gány, videó is, bízom benne javítják. Y300 meg nem alternatíva szerintem, vagyis ha X8-ról váltanál te is, akkor ne egy olyat vegyél ami gyorsan elavul, mert valljuk be, az L hosszabb távon bírja majd újabb appokat, játékokat és a multitasking is mehet majd, míg az Y300 az nagyon határon van 512 MB-al. Ár-érték arányban Y300 jobb, de ha van lehetőség és nem akarsz váltani 1-1,5 év múlva újra akkor L, legalábbis én így látom, és inkább spórolok még rá. Én a teszt és a itt leírtak után még jobban megkedveltem :D

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Bog #264 üzenetére

    Szerintem helyes bele vinni az összehasonlításba az Y300-at. Tény hogy a két teló nem egy ligában játszik, DE azok akik nem mélyednek bele a témába (márpedig a okostelefon használók nagy része ilyen), csak azt láthatják szolgáltató termékadatlapján, hogy 2 magos 1 GHz-es proci van mindkettőben, és hihetik azt hogy ugyanaz, vagy legalábbis egyforma erős, egyikbe 512 MB másikba 1 GB ram. GPU-t meg eszükbe se jut megnézni. Viszont a sebességtesztből látható, hogy elég nagy különbség van köztük, és így már érthető, miért drágább jóval a Sony. Az meg a vásárló dolga eldönteni, neki megéri-e ennyivel erősebb hardver azt a plussz költséget.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz zolmesz #304 üzenetére

    Érdekes, kíváncsi vagyok másoknál is előfordulnak-e a te hibáid. Ha nem, akkor mindenképpen javasolt egy szoftver újratelepítés, mivel egyértelmű, hogy ez szoftveres hiba. Ha sokaknál előfordul akkor meg remélhetőleg hamar javítják, az baj az, hogy így kiadták a készüléket vele, bár manapság nem ritka az ilyen. Túl sok a telefon a gyártóknál, amiknek a szoftvere országonként és szolgáltatónként is eltérnek dolgokba, nem csoda, hogy becsúsznak ilyen hibák, illetve hamar leállnak a frissítésekkel (ugyanakkor szomorú, hogy nem áldoznak több figyelmet ezekre).

    Off:
    Sajnálatos, hogy több gyártó ennyibe veszi a telefonok frissítését, főleg az alsóbb kategóriás készülékeknél, és ebben a Sony és régen a SE is "jeleskedett". Példának a SE X8-am, kijött 1.6-al 2010 nyarán, nagyon durva bug is volt benne, amire jött frissítés 2.1-el és javított sokat, de csak fél évvel megjelenés után. És azóta semmi, pedig 2.3, vagy legalább 2.2 jó lett volna rá. Alig van 100 MB szabad hely friss rendszeren, és 2.1-el még nem volt SD-re telepítés. Persze ma már azért 2.3 alap minden mobilon, de lássuk be, másfél éve jelent meg ICS, igaz az már 512 MB alatt élvezhetetlen.
    Na kicsit elkalandoztam, de az érdekel, vajon az L fog-e frissülni nagyobb android verzióra? 4.2 még beleférhet, olyan sok újítást nem hozott, de szerintem ennél többről ne nagyon álmodjunk :N

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz atee #311 üzenetére

    Ez egész korrekt kép lett. Ha még szoftveresen javítanak rajta, hogy ilyen minőségű legyen minden helyzetben szinte, akkor príma. Mobillal úgyis akkor fényképezik az ember, ha nincs nála gép, és valamit gyorsan le akar kapni, ahhoz meg ez a minőség bőven elég. Videón remélem még állítanak valamit, amit láttam eddig felvételt, az nem győzött meg. Ha már egy komolyabb optikát varázsoltak bele, legalább hozza az elvárt szintet.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz dokee78 #342 üzenetére

    Én is díjaznám ha lenne, bár nem sürgős, egy jó alapos teszt kéne. Akár 1 hónapnyi tapasztalattal lenne az igazi, hogyan lehet együtt élni a telóval, mindennapokban mennyire használható, üzemidőt tekintve is ha játszik beállításokkal az ember stb.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz hunluigi #344 üzenetére

    Ha valakinek van/lesz kérdése úgyis felteszi, de gondolom van a telefonnak sok rejtett előnye és hátránya is, ami nem merül fel olyannál aki nem használja nap mint nap, ezek lennének jók, ha valaki leírná hosszú távú tapasztalatait vele.
    Gondolok például arra, hogy milyen a hangminőség, mással beszélve jó-e, halható-e akár városi nyüzsgésben is (meglepő, hogy valaki telefonál még mobillal ugye?) ugyanígy a zene lejátszás, mennyire jó a GPS, ha ezzel utazik az ember, hamar talál műholdat, eldobja-e jelet, napos, felhős, esős időben, milyen a wifi, más telefonhoz, laptophoz vagy adapterhez viszonyítva, kinek mi van még otthon. Multimédia is, játékok, filmeket mennyire lehet rajta nézni, akár fullHD-t. Nem azt mondom hogy ezekre most válaszoljatok, csak tényleg így a mindennapokban mennyire feltűnőek ezek a tulajdonságok.
    Ami még számomra például kérdés, (erre mondjuk írhattok most is) hogy a led mennyire "látható". SP-nél írták hogy nagyon erős, éjszaka már zavaró, itt is alul van, de mondjuk ez nem ugyanolyan kialakítású. Esélyesnek látom ,hogy mostani X8-asénál jobb. Bár ennek is jó, de nap közben asztalon van telefon, tőlem fél méterre, viszont ha kimegyek és akkor jön valami, hiába jövök be, nem veszem észre hogy a pici LED ott felül jelez. Ellenben az L-nél szerintem pont jó így, mert az valamelyest előtérben van ha az asztalon pihen(ne, ha meglenne már :( ). Nehezen bírom ki, én nekem nagyon bejön ez a készülék, csak egyelőre sok, olyan 50 alatt 2 év hűséggel ha lenne magentásoknál már vinném is.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Nem tudom ki írta, hogy ez egy felső-közép kategóriás telefon, de tévedés, az SP számít annak, ez sima közép kategóriás telefon. Még ha az ára magasabb is, de ugye friss még, simán lesz ez 60 környékén karácsonykor feltöltőkártyásan, én is várok karácsonyi akciókig vele.
    Kijelzőhöz nem tudok mit hozzáfűzni, de nekem nem probléma, ha nem gorilla grass meg hasonló karcálló izé, előző telefonjaim se voltak soha azok, és mégse volt egyen se egy kis karcolás se, én tudok vigyázni rájuk (persze van akinek életviteléből, munkájából adódóan "veszélyben" van), szóval engem nem zavar, meg a nagyobb méret miatt esélyes egy tok is neki, előző telefonjaimnak nem volt. Védő fólia meg szerintem elcsúnyítja, vagy én csináltam bénán eddig más készülékeken :D

    Egy régi érintőkijelzős zenelejátszót védőfóliáztam, de a szilikon tok miatt nem látszik széle, tesóm fényképezőjének képernyőjét is, de ott süllyesztett szóval ott se zavaró. De apám Samsung Mini-jén látszik eléggé, de kell neki mert munkahelyén megsérülhet, látszik is többet öregedett külsőre a régi K750i-m nála 1 év alatt mint nálam 3 alatt :D

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Androidon megoldani a ingyen fb-zést elég nehéz, mivel amint bekapcsolod a netet, frissülnek progik, üzentek szinkronizálnak, kimegy a netre minden progi szinte és így hiába lenne ingyen az fb-zés maga, ha a háttérben a többi program generálja a forgalmat. Egy régi, zárt rendszerű telefonnál ez nem volt probléma, ha bekapcsoltad a netet, akkor csak az lépett fel rá amire te mentél, androidon meg rengeteg beépült program csinálja ezt. Ha van adatdíjcsomagod akkor oké, böngészőből netezve spórolsz vele, de anélkül elég merész vállalkozás. Amúgy tény, hogy okostelefonhoz kijár a netcsomag, de én pl. két és fél éve használom anélkül, itthon wifi, albérletben is wifi, utazás közben meg örülök hogy "szabadulok" a nettől, nem akarok még akkor is azon lógni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz ataman #408 üzenetére

    Az album az SP-nél is így van, sok értelme szerintem nincs, de mindegy :D

    Zenelejátszó rész szerintem alap android feature, X8-asom custom rom-ján is így megy. Ha SMS jön, vagy hívnak a zene leáll, aztán megy tovább.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz ataman #458 üzenetére

    Kár, hogy az a -2 ezer most, meg a 20% kedvezmény online rendelés ellenére a telenornál olcsóbb :S Marad a várakozás.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz jenei1994 #460 üzenetére

    A kártyás valóban olcsóbb picivel, de az előfizetéses jóval drágább: telenor 56.990 míg a t-nél 63.248 Ft 2 év hűséggel. Bár szó mi szó a 0% THM elég csábító.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Na, úgy néz ki a Sony valamit beszedett, bejelentették a Sony Xperia M-et, ami nagyjából ugyanazt tudja mint az L. Fő eltérés, hogy az M-ben 5 MP-es kamera van "csak" 4 hüvelykes kijelző, könnyebb az L-nél és a processzor MSM8227, ugyanúgy kétmagos 1 GHz-es (míg a L-ben lévő MSM8230-as hardveresen képes lenne fullHD felvételre, ez HD-t tud). Valamint lesz dual SIM-es változat is belőle.

    Nagyon kíváncsi vagyok, milyen árazással küldik majd piacra, meg mi értelme volt ilyen gyorsan bemutatni egy majdnem ugyanolyan modellt mint az L.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Misua #483 üzenetére

    Én is így vagyok vele. Holnapig van még T-nél akciósan az L, így nagyon töprengek rajta, hogy mi legyen, mert formailag az M nekem elegánsabbnak tűnik, bár gyors körkérdés után (2 hölgy ismerős szerint) az L szebb. Az 5 MP-es kamera nem vág földhöz, és a processzor is hajszálnyival gyengébb, tényleg nagy dilemma, hülye Sony :D
    Meg a tesztek alapján jól összerakott az L, ki tudja az M-nél is hozzák-e ezt a színvonalat, vagy inkább alá pozicionálják odafigyelésben is?
    Ami nem tetszik ránézésre az M-ben, az a hangerő gombok, nagyon alul vannak.
    Az L-ben meg elölről alul és felül az a ív fura nekem, viszont a hátlap ívelése nyerő.

    És igen, én is most szeretnék váltani, nagyon rápörögtem az L-re, és ez az M bejelentés pofán csapott, megéri-e várni rá, lesz-e annyival olcsóbb... Lesz min filóznom.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Ayanlith #492 üzenetére

    Így van, a 4 GB is elegendő egy átlag user-nek (még ha csak 2.5 GB lenne használható belőle is), mert a játékok azok amik gyakran több száz MB-ot igényelnek de az is az SD-re szokott menni. Hiába a 8 GB ebben is papíron, ha csak 5.8 hasznosítható. Ha nem pakoljuk tele minden fajta programmal, sose telik meg. X8-asomban van friss telepítés után 100 MB helyem talán, na ezen kínszenvedés :D Ráadásul 4.1-ben az SD-re telepítés sem az igazi, 2.3-on még jobban ment, itt nehezen adja magát, és az EXT4 partíciót se kezeli rendesen (lehet én vagyok bamba). De a jó kis Sandisk UHS-I kártyám megy majd új készülékbe, megdobni a tárhelyet 16 GB-al. Vagy az L-be, vagy az M-be, bár állítólag 60-62ezer lesz az M ára, na ha az bejön, kinyírja az L-t, meg se éli a karácsonyt szerencsétlen :S
    Minőségben lehet az L-nek létjogosultsága, mert jól összerakott készülék szó mi szó, de puszta számok alapján sokat kell esnie az árának az L-nek 3 hónapon belül, hogy felvegye a versenyt ár/érték arányban. Minőségnek meg az egyszeri telefon vásárló nem mindig néz utána mit vesz, első a külső és a felületes teljesítmény (hölgyeknek az L jobban bejön érdekes módon).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz slecht #494 üzenetére

    Ízlések és pofonok, nekem pont hogy rosszabbnak tűnik ott a hangerő gomb (nem a sorrend baj, hanem túl alul kezdődik, bár még nem volt kezemben, lehet ilyen méretnél már így kényelmes).
    A LED valóban jobbnak tűnik promo képeken, majd kíváncsi vagyok élőben mennyire látványos.

    Végül úgy döntöttem, hogy nem veszek L-t még, kivárom az M megjelenését hátha esik ennek is az ára, és akkor elválik (októberben szülinapom, meglepem magam valamelyikkel)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz atee #500 üzenetére

    Lehet :D Bár mint kiderült, ha akarnék se tudnék most venni új telefont, így marad október környéke, addigra meg már kijön az M, és össze lehet vetni a kettőt. És mint írtam, nekem az M formailag jobban bejön. Megkérdeztem húgom, neki melyik jön be, azt mondta az L, mert az csajosabb, hát eh... :D Egyáltalán nem csajos szerintem az L se, de az M letisztultabb, elegánsabb véleményem szerint, sokkal jobban el tudom képzelni vele magam, és nem vág földhöz a 8 MP helyett az 5 MP-es kamera. Más lényeges különbség nincs.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz chriss87 #503 üzenetére

    Alap esetben a kevés memória okozhat ilyet, csak éppen nem 1 GB-nál. Mivel már újrahúztad, így javaslom nézz rá az appokra, lehet azok közül okozza valamelyik problémát, nem működik megfelelően. Töröld a saját telepítésűeket aztán egyesével pakold fel és nézd mikor kezdi megint. Használat közben indul újra, vagy valamikor csak magától mikor hozzá se nyúlsz?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Na ma volt szerencsém egy T-Pont-ban megtapogatni a kicsikét, nagyon tetszett, az X8 tömzsisége utána szinte pehelykönnyűnek tűnt a cucc a méretéhez képest. Bár továbbra is várok még az M megjelenéséig de ha abban valamiért "csalódnék" akkor ezt venném.

    ui.: Kicsit sajnáltam azért, látszott rajta hogy pár hete nyomogatják és senki se gondozza, viseltesnek tűnt (poros volt, meg maszatos, igazán letörölhetnék néha) :O

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz sittes79 #604 üzenetére

    Ha nem tudsz dönteni, és nem sürgős akkor várj vele. Egyrészt szép lassan jönnek az infók az M-ről majd és meglátod, hogy neked megfelelő lenne-e, illetve az L ára is fog csökkenni szép lassan, főleg T-nél.
    Ha nem lesz elcseszve az M árazása, akkor többnyire az dönt szerintem sokaknál, hogy megéri-e a plusz pénzt az L amennyivel többet tud, illetve a formaterv.
    Persze ha nem akarsz várni, vedd meg az L-t nyugodtan, nem fogsz csalódni ebben se :K

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz sittes79 #608 üzenetére

    Az M megjelenése a 3. negyedévben várható, szeptember-október környékén lesz T-nél HA fogják forgalmazni. Onnan meg már nem lenne sok kivárni a november végén kezdődő karácsonyi akciókat, ördögi kör ;]

    Én is néztem, hogy elfogyott a T-nél, ez inkább a most véget ért 20% kedvezmény Sony telefonokra akció hatása volt, mert a mostani ára T-nél khm... :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz barky #700 üzenetére

    A fekete fogása is jobb elvileg, kellemesebb a tapintása. De ízlés kérdése, ha fehérben vagy pirosban jobban bejön legyen az.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz apuc #733 üzenetére

    Pont hogy tudják, hogy az L jó, és remélik hogy ő nem tudja és elcseréli a prémium érzésű P-re vagy Galaxy S(!!!)-re :B

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz slecht #1871 üzenetére

    Bár nekem SP van, de nekem sincs mobilnetem, de csak itthon! Ismerős is vett egy Xperia J-t, azon sincs, pedig beállítottuk, de mikor Nyíregyházán voltam ott volt netem, szóval lehet inkább a T-nél van valami gubanc mostanság.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    A fogyasztás sok mindentől függ: megy-e közben wifi vagy mobilnet, szinkronizálások, a fényerő mennyin van. Nekem (SP-n) 100%-on volt fényerő, de automatikus szabályozáson, levettem 60%-ra, és érezhetően növekedett az üzemidő, tehát ettől is nagyban függ. Ha meg nem használod netet akkor kikapcsolod wifit és mobilnetet, például éjszakára felesleges.
    Az amit leírt Damage401 simán kivitelezhető, zenehallgatás ugye kikapcsolt kijelzővel fülhallgatón semmiség, akár 10 órát is bír egy teló így, és napi pár perc kijelző használat szintén nem megterhelő.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz dokee78 #1974 üzenetére

    Szemét T-Mobile, hogy merészeli csökkenteni az árakat!!! Milyen világban élünk...
    Amúgy ahogy írták már másik topikban, mond vissza, és rendeld meg újra :P

    Bezzeg ha S4 mini-t vettél volna most vigyorognál :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    2.17-es végű frissítés L-re:
    "a mini alkalmazások, a HDR videózás, vagy éppen a Full-HD felbontású videók rögzítése, több zenei Sony feature és Bravia2!"

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Damage401 #2250 üzenetére

    Bravia Engine 2, szoftveres képminőség javító funkció, ami Z-n és SP-n alapból is van/volt.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Sordoran #2249 üzenetére

    Így jár aki felületesen olvass el egy hírt (én). Pontosabban FB-n láttam egy Sony-s oldal posztját, amiben leírta, ezek vannak frissítésben, de ha rámegyek a hivatkozásra ott már nincs csak a small apps. Nem értem honnan szülték a fullHD-t meg a BE2-őt akkor. Ebből is tanultam valamit, késő este ne másoljak infókat :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Tessék fenntartásokkal kezelni EZT a hírt, de úgy néz ki lesz 4.3 (inkább az időpont tűnik korainak). Csak azért gyanús az időpont, mivel még a csúcs Sony-kra sincs 4.3, és az SP-re is decembert jelölte meg egy francia szolgáltató.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Ismerősnek beintett a Mini Pro-ja így új teló után kellett nézni ami az SP vs. L csatából az L lett, fehér színben. Nem használná ki azt a plusz erőt, és a nagyobb méret is inkább riasztja őt, arra amire kell neki az L is tökéletes, kézbe véve ez is remekül fut, szóval szerintem jól döntöttünk. (20ezerrel olcsóbb mint az SP abban a díjcsomagban, az Xperia M meg még drágább is pár száz forinttal, ki érti ezt...)

    Ami viszont bosszúságot okozott az a hátlap levétele. Olvastuk, láttuk, hogy körülményes, de konkrétan mi 10-15 percet szenvedtünk vele. Még be se volt kapcsolva de a kis hézagnál ahogy próbáltuk leszedni egyszerűen össze-vissza karcolódott már. Ha meg elkezdett válni az is középen, felül meg se mozdult. Végül tapétavágóval sikerült lefeszegetni, de soha többet. Viszont a készülék jól megy, SP után nem éreztem problémát vele, a kisebb méret és a kijelző felbontás (inkább csak nagyobb ikonok) tűntek fel, de a sebesség korrekt.
    Annyi kérdésem lenne, hogy hétvégén lesz idő feltenni 4.2-őt. Mennyire javasolt ezt ráfrissíteni, vagy inkább SUS-al full újra telepítéssel tegyük fel? Előfordulnak problémák ha csak frissítjük?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Új firmware a láthatáron: [link]
    15.3.A.0.27 -> 15.3.A.1.12
    A kisebb verziószám ugrás miatt ez valószínűleg csak egy 4.2.2-es javítás lesz, mielőtt elterjedne, hogy jön a 4.3, de persze várjuk ki a végét.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz dokee78 #6688 üzenetére

    Ez elképzelhető valóban, mert bár a 4.3 nincs tervben, de a mostani készülékekre amikre jön szép sorban a 4.3 mind megkapják a Z1 ui-t meg egyéb nyalánkságokat, így simán lehet, hogy az L is megkapja ezt talán, ami üdvözölendő lehet számotokra :K
    20-30 nap meg túlzás, inkább 1-2 hét, de persze a szolgáltatói készülékekre ez csúszhat. (talán azért nem kaptátok meg a 27-es végűt, mert már akkor alakult az újabb és inkább azt izzították (SP-re is a T-seknek nem jött ki a 245-ös végű, de a 254-es 2 nappal a független után jött).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák