Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasika16

    tag

    Na Igen már megjelent és olyan 85 ezer forintos áron kapható már. Véleményem szerint így az előző év utáni bakik után(1.6-os rendszer) Ez egy piszok jól összerakott telefon. Mondjátok itt, hogy mért csak 1 gigahertz erre a sony megadta a választ. Szintén ezen az oldalon található blogban. Ugye hogy felesleges még egyenlőre kétmagos procival gyártani a telókat mivel még ezt az android rendszer nem használja ki... És ahogy így nézem a videókat úgy érzem igazuk van mivel így is egy bitang gyors rendszert raktak össze erre a hardvere. És tényleg jó hogy különböző megkötésekkel pl kamera pixel száma egy ugyanúgy jól optimalizált rendszert kaphatok különböző árkategóriákban... Pl. Sony Ericsson xperia mini (pro) neo ray stb... Szóval csak így tovább sony. szépen összekaptátok magatokat... én ilyen telefont fogok venni, mert nekem kell a querty billentyűzet meg a jó hardver. És egy olyan méretű telefon, amihez nem kell egy lapát méretű tenyér, hogy körbe érd... Valamint szerintem a design is szép...

Új hozzászólás Aktív témák