Hirdetés

  • Toyota Corolla Touring Sport 2.0 teszt és az autóipar

    lo Némi autóipari kitekintés után egy középkategóriás autót mutatok be, ami az észszerűség műhelyében készül.

  • Drágább lett a Pixel 8a

    ma De nem annyival, mint vártuk. Az Egyesült Államokban még pont beszerezhető 200 ezer alatt, euróban kifejezve viszont már átcsúszott a magasabb ársávba.

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katsu

    aktív tag

    válasz szôke #1801 üzenetére

    Szia,

    Szerintem a fényképezője miatt ne válaszd az X10-et. Azt mondják, hogy az androidos telefonok között az egyik legjobb az optika része, de más telefonokhoz képest nem nagy durranás. Főleg, hogy nem villanó ledes. A másik dolog, ha custom rom-ot teszel fel, akkor az egyik legkevésbé működő dolog a telefonban az optika...
    A programokról pedig a legjobban a marketen tudsz tájékozódni. Ami kevés csillagot kapott az nem jó program, ami többet az pedig nem nagyon lehet kártékony. Sokkal többet nem tehetsz. Esetleg androidos fórumokban kérdezhetsz rá egy-egy programra.
    A megbízhatóságról meg annyit, hogy ez egy android telefon, annyira lesz megbízható, amennyire nem piszkálod. Szerintem mindig lesz mit vele csinálni. Én mondjuk szeretem.
    Remélem tudtam segíteni.

    Üdv: Katsu

Új hozzászólás Aktív témák