Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz leviske #30 üzenetére

    A Microsoft kezében az egyetlen fegyver a Xbox Live

    Izé, Netflix, Zune Market... előbbit mostanság kezdik úgy emlegetni, mint a mozifilmek iTunes-át. Persze kérdés, hogy hosszabb távon mi lesz a dologból, ugyebár azt csak az Xbox Live-kapcsolat miatt említem meg.

    A Youtube-dolgot nem igazán értem. Milyen előnyt jelent egy Androidos telefon egy iPhone-al vagy egy WP7-el szemben ilyen téren? Tényleg nem tudom.

    Az alkalmazásbolt nagyobb, ez nyilván előny, ebben teljesen igazad van. Bár ezzel az erővel meg lehetne mondani, hogy az Android Market meg kispályás az App Store-hoz képest, de minek tennénk... ennek csak szimplán fejlődnie kell, reméljük fog.

    A televíziózást meg semennyire nem szerezte meg jelenleg a Google, az olyan szinten távlati dolog (jelenleg, és személy szerint remélem, hogy marad is, mert azért azt nem köszönném meg, ha már a TV-ken sem lehetne tőlük nyugtom :D), hogy semmiképpen nem lehet Android-pluszpontnak felróni, de WP7-hátránynak főként nem. Jelen állás szerint egyébként mind az Apple, mind az MS jóval jobban benne van a (home) entertainment bizniszben és az a/v tartalomszolgáltatásban, mint a Google.

    Egyébként saját audio/video markettel jelenleg még nem rendelkezik a Gé, bár ha jól tudom tervben van (nyilván, ők sem hülyék), ellentétben az MS-el. Az más kérdés, hogy mi ebből itt Magyarországon pont annyit profitálunk, mintha nem lenne (vagy mondhatnám, mint amennyit az iTunes-ból :K ).

    Viszont abban maximálisan egyetértek, hogy rengeteg fejlődnivaló van még.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák