Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Bocs hogy fölhozom a topikot, de ennek egy oka van: Penny marketekben akciósan 2990 ft egy J132i, pannon praktikum express csomagban. Imént vettem egyet munkatársamnak, a pénztárnál osztják, azt kérdezték hányat kérek.... Szóval megvettem a telót, kipróbáltuk. Azt hozza, amit vártam tőle. Made in China, a teló is, és az aksi is. Akkumlátoron felirat, 930Mah.... SE honlap szerint 750Mah.. akkor most hogyan van ez? SZóval a telóra visszatérve, egész pofás. Bekapcsolás után a 128x128 pixeles CSTN kijelző aktiválódik, a mostani telóim után kicsit fakó, kicsit pixeles, de olvasható. Profilok nincsenek, ellenben a hangerőállítás a megszokott helyett "profilosodott", van néma, diszkrét, normál, hangos fokozat, természetesen csak a hangerőt állítja. Csengőhangok hangosak, és egész szépen szólnak, bár nincs nagy választék. A rádió RDS-es, és kihangosítható. A telefon alján a töltő a motorolákon megszokott mini (vagy micro? mindig összekeverem, a nagyobb, elterjedtebb, na) USB. A töltője gondolom szabvány, jó lehet Motokhoz is. A fülhallgató kimenet 3,5-es jack, egy ilyen fülest csomagol is a gyártó, egész jól szól! Biztos működne normál fülessel is, de nem próbáltam ki. Ja, a hozzáadott füles mikrofonos, azonban a felvevőgombot már lespórolták. Hangminősége egész jó, jól érthető a beszéd, és a másik oldalon is jól hallható.
    Sajnos készenléti óra úgy láttam nem állítható be (vagy csak nem találtam), pedig nem lenne rossz. Ja és van benne zseblámpa (hehe, most röhögök :D ) Szóval a zseblámpát aktiválva a kijelző sima fehér háttérre vált át... és ez a zseblámpa.... Semminél jobb, de azért egy ledet rakhattak volna a tetejére, mint a 1xxx sorozatú konkurenciának. Egyébként a telefon egész jól kezelhető, jók a gombok, jó a nyomáspont. Hatalmas ikonok vannak a menüben, idősek is tudnák kezelni... Szóval ha valakinek kell egy ilyen készülék 2990- Ft-ért praktikum expresszel... ugorjon el a legközelebbi penny marketbe.!

Új hozzászólás Aktív témák