Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTommi

    aktív tag

    válasz Dr. 444Hertz #40 üzenetére

    Majdnem igazad van:) Az XZs teljesen mas, csak ugyanaz az SoC es kamera van benne, mint az XZp ben. A kijelzo kisebb ( remelhetoleg a kava is) de csak FHD felbontasu. Viszont nagyobb a fenyereje es az akkut sem zabalja. A kulso boritas is mas, nem az a tukros felulet, mint az XZp nel. En nagy Sony- s vagyok, de szerintem az XZp kijelzoje csak erodemonstracio, mert 5,5 coll mellett nem sok ertelme van. Persze nagyon szep meg jo, de szerintem a telefonon nem kihasznalhato.
    Megjegyzem, en meg 43 collos kijelzon sem lattam tokeletesnek, ezert csereltem 49 esre:) Ezen mar kezd kicsit jobb lenni, de szerintem 60 colltol folfele a legelvezetesebb a 4K. Legalabbis a latottak alapjan ott jonnek elo azok a reszletek, amiket meg 43 collon nem igazan lattam.
    Az XZs es az XZc kb az a paros, ami annak idejen a Z3 es a Z5 os szeriaknal volt. Csakhogy azota sikerult kikuszobolni a melegedes miatti problemakat, maradt a jol optimalizalt a szoftver, es kicsit mindenbol jobbat tettek bele. Az X szeria nem tetszett, ugyanakkor ugy tudom, nagyon megbizhato ketyerek az elodeikhez kepest. Ha a Sony ezt a vonalat viszi, hamarosan jo helyre kerulnek megint. Szamomra a legfontosabb, hogy a rendszer es a keszulek is legyen stabil, megbizhato. Es ha veletlenul kicsuszik a kezembol, akkor ne torjon ripityara. A 3D glass pont ezen szempont miatt nem jatszik nalam, pedig egy- ket nagy gyarto nagyon erolteti.
    A Z5c, amit paralel hasznalunk a csaladban, tokeletesen mukodik 810 zel, HD kijelzovel es 2 GB rammal. Ha ezt az XZc megfejeli 835 tel es plusz 2 GB tal, akkor mar az is boven sok:)
    Mar csak egy jo ar kell hozza es egy cukros bacsi, hogy vegyek, mint a cukrot.

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák