Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Smiro #6 üzenetére

    Én amég élek nem fogom soha megérteni, hogy ennek a konstrukciónak így mi értelme van. Azt értem miért jó amikor két darab 6 colos panelt tudsz egymásra hajtani , mivel így egy darab 6 colos panel méretében elfér a kétszer akkora kijelző. De ennek mi az isten értelme van ? Akkora kinyitva mint amekkora egy ekkora telefon alapból. Ahogy bemész a boltba és minden ekkora kijelzőjű telefon pont ekkora , mint ez kinyitva. Mi a jó abban , hogy ezt félbe tudod csukni? De komolyan kérdezem , mert egyszerűen képtelen vagyok felfogni melyik az az élethelyzet ahol ezzel bármit is nyerni lehetne.

    A Fold meg a Mate X elhozta azt, hogy 2szer akkora kijelzőt vihess magaddal ugyan akkora helyen mint eddig. Ez mit oldott meg ? Ugyan akkora panelt vihetsz magaddal mint tetted eddig is , csak most félbe csukhatod ahogy eddig erre az égvilágon semmi szükség nem volt , hisz az egész világ ekkora telefonokat használ aztán mégse lehet félbehajtani egyiket sem. Az előbbi egy megoldást hozott egy problémára , ez a kialakítás meg nem tudom mit csinál , de hogy megoldást nem nyújt semmire az tuti. A huawei az egyetlen aki ezt meg tudta érteni rendesen , mert az ő telefonjuk becsukva egy sima 6colos telefon. Becsukva ugyan úgy használható mint egy normál telefon , kinyitva kis tablet. A Fold már határeset , mert becsukva kapsz egy minősíthetetlen szar panelt ami arra jó csak , hogy megnézd az időt. Erre itt van ez a készülék , ami kinyitva egy tök sima telefon , becsukva meg egy fele akkora semmi. Hát gg , vagy nem tudom , de nem sikerült megfogni a lényeget az tuti. Teljes tévút ez a felépítés.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák