Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HyP3b0y

    senior tag

    válasz Chaser #14 üzenetére

    Ezt írtam ha visszaolvasol, maximum a ventik kapnak szokottnál nagyobb terhelést. Rossz ventikkel nem tudsz eladni kártyát vagy csak nyomott áron amibe bele kell férjen pl egy Arctic Accelero. Vettem és adtam már el egy 1080Ti-t amin én magam cseréltem (első és utolsó blower kártyám volt).
    És ennek okán te találkoztál már VRAM hibás kártyával valaha?

    Eddig minden teszt azt hozta csak ki, hogy igen, a hűtés a folyamatos járatás hatására összegyűjtheti a port és ha nincs kitakarítva akkor lehet nem olyan hatásfokú a hűtés mint lehetne, kártya nem boostol addig amíg tudna, gyengébb a teljesítménye. De ahogy kitakarítod egyszerűen nincs mérhető különbség az új, polcról levett és a 2-3 évet a bányában töltött kártya teljesítménye között.

    BTW bizonyos kártyákhoz még simán ventilátor replacementet is tudsz venni 10-15$-ért.

    Persze felőlem nyugodtan keresheti a bánya-free kártyákat akinek ez fontos, csak picit nevetséges hogy gyakorlatilag képtelenség meggyőződni róla, hogy az eladó kamuzik vagy sem.

    "ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Új hozzászólás Aktív témák