Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Cruzolka #50 üzenetére

    Akkor olvasd el a tesztet és használd a szerkesztés gombot, mert az is a házirend része, hogy nem írunk 2 perc alatt 3 hozzászólást.

    zack:

    Pedig erről beszéltetek.

    "Igen, azzal van a gondom, amit zack is írt. Én már tejeltem nekik kb 120e Ft-ot 2 év alatt, soha se volt egy másodperc számlaelmaradásom se, most jövök be önként és dalolva aláírni egy szerződést, hogy újabb kb 120e-et hagyjak itt, erre adnak kb 1500Ft"

    Azért, hogy tejelt, megkapta az aláírás előtt a kedvezményt arra vonatkozóan, amit aláírt. Nem 120 ezret tejelt, hanem ennyit költött telefonálásra. Igénybe vett egy szolgáltatást, ami kölcsönös érdekeken áll, a boltba se attól függnek az árak, hogy előtte mennyit vásároltam ott, de ha egyszerre többet veszek valamiből, akkor arra adnak kedvezményt. Igen, aki önként dalolva bemegy, az lehet, hogy előtte máshol volt, és eljött, mert itt jobb feltételeket talál. Ti magánember szemszögéből nézitek ezt az egészet, a szolgáltató pedig konzekvensen, előre mutatóan adja az árszabásokat. Ahhoz teszi függővé, hogy mennyi kedvezményt kapsz, hogy mennyit fogsz itt hagyni, nem, hogy mennyit hagytál itt. És hogy miért? Mert ha valamiért Ausztráliából kell telefonálnod, mert változik a környezeted, akkor ne úgy legyen már beállítva, mintha te az ő kedvükért csináltál volna X forgalmat. Nem az a lényeg, hogy mennyi forgalmat csinálsz, hanem, hogy mennyi forgalomra vállalkozol. Azt pedig már a hűségidő elején megkapod, akkor mégis miféle utólagos hűséget/jutalmat is vár el az ügyfél?

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

  • San398

    senior tag

    válasz Cruzolka #50 üzenetére

    Én is azt hittem mint Te! Ez egy nagy nulla ami itt folyt!Ez még Vitának is szörnyű!! :O

    -----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Új hozzászólás Aktív témák