Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    Ajjaj -- nem én akartam lenni az első, kíváncsi voltam, mások milyen alaphangot ütnek meg. De most már mindegy, szóval az a helyzet, hogy szerintem a skacok a felnőttek mobiljain szocializálódnak, azokban pedig nincsenek rózsaszín fejű szörnyecskék és édibédi grafikák.

    A közönség többsége számára most hatalmas generációs ugrás következik, de talán más apukák is olvassák ezt -- pont a téma miatt. Szóval az van, hogy a másodikos fiamnak (aki a papa miatt tagadhatatlanul mobilkattant egy kissé) ma vettem egy D900i-t Dominóban 17,9k-ért karácsonyra. Csak álmodozik róla, ez számára a "használtan, megkímélt állapotban talán még éppen elérhető" kategória, fogalma sincs, hogy kap egyet és ráadásul újonnan. De elképzeltem, hogy mit szólna, ha azt mondanám neki, hogy nézd ezt a telót, Tóbi a neve és neked találták ki. Hááááát... Szerintem nem lenne vevő rá. Neki olyasmi férfias cucc kell, amilyeneket a papánál lát.

    Lehet, hogy nagy flém lesz a hsz-emből, de nem is baj talán, kíváncsi vagyok, más mit gondol erről.

    Mindenesetre boldog karácsonyt minden kedves Fórumtársamnak :)

    (Mod: Látom, mégsem én lettem az első :B )

    [ Szerkesztve ]

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák