Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz erdoke #188 üzenetére

    Kipróbáltam a Zune-t Win7 és OSX alatt is. Fel nem foghatom, hogy mit nem értesz azon, hogy számomra bonyolultabb és sokkal kevésbé kézenfekvő a MS által kifundált mappákba pakolni a zenéket, mint egy tetszőleges fájlt átmásolni a telefonra. Arról nem is beszélve, hogy ha nem a saját gépemnél vagyok, akkor megint falakba ütközöm, ha mondjuk XY-nál van egy olyan zeneszám, amit én a telefonomra szeretnék áttenni, akkor azt hazavihetem pendrive-on, felmásolhatom a gépemre a megfelelő mappára, aztán nekiállhatok szinkronizálni. Értem és tudom, hogy az ilyen jellegű korlátozások miért kerültek bele az OS-be, de ettől még engedd meg, hogy ne szeressem, mert szerintem bonyolult. Az iPodomat is azért nem szinkronizálom, mert idegesít, hogy helyettem akarja kitalálni, hogy mit akarok. Biztos egy defektes kocka vagyok, de szeretem én csinálni a fájlműveleteket, megkötések nélkül. Ha pedig mondjuk egy PSD-t tennék rá a grafikus srácnál a telefonra csak azért, hogy mindig nálam legyen, ha bármikor kell, akkor aztán tényleg nincs opcióm.

    Tényleg az a helyzet, hogy nem vennék WP7-et. Nem azért, mert nem jó, ugyanis kegyetlen jó a GUI. A legjobb GUI, ami most mobilon van. Gyors, áttekinthető, szép, letisztult, logikus, egy szavam sem lehet rá, szeretem megérinteni a felületet, mert azonnal reagál, él, kommunikál és valóban sikerült ezt az énközpontúságot is ráemelni, ami elsőre elég bullshit, de minden alkalommal élvezem, hogy az alapképernyőn ott figyelünk egymás mellett a barátnőmmel és ha lentebb görgetek, akkor pedig egy gombnyomással akárkit és akárhogy elérhetek a Mobilarena stábból. De ettől még speciel úgy látom, hogy egy csúcs OS tud ennél szabadabb lenni, a Desire HD elég jól megmutatja ezt. Az sem egy kifejezett szarkupac, az is egy bika cucc, az is mindent tud, amit a WP7, csak éppen van egy olyan szabadsága, ami miatt a hozzám hasonló geek júzerek szemében kívánatosabb. Ennyi.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák