Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glaci

    őstag

    válasz hito #687 üzenetére

    Tudod, de nem úgy, ahogy elképzelted!
    A telefont fel tudod venni az órán, de az órát nem tudod felvenni a telefonon!
    A megoldást egy BT headset jelenti, amin fel tudod venni az órát. (Sőt, ha multipoint -os headsetet veszel, akkor a telefont is.)

    (#686) mistvan68:
    Köszi! Este vagy holnap megkuksizom. (Modt mobilról vagyok egy rendezvényen.)
    Viszont azon gondolkodtam, hogy ha a nagyobb kapacitású aksik kisebbek, akkor vagy kisebb áramot tudnak leadni, vagy nem tudom mi lehet az oka, viszont ha ezekkel tovább bírná, akkor inkább forrasztok, mint a gyári akku.

    [ Szerkesztve ]

    Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

  • Maxximus

    őstag

    válasz hito #691 üzenetére

    Én kb 3-4 hónapig így használtam az S7E dual előtt. Ha irodában vagy autóban sokat vagy és ahogy írtak multipontos a BT-s headset/kihangosító akkor egész használható (kivéve vezetéskor óráról indítani hívást). Maga az óra hangerejét meg be lehet úgy állítani, hogy füledhez emelve "csak" Te halljad. Még egy bibi, ha sim és BT és pár hívás van az órával, reggel 7-től csak du 3-4 -ig fogja bírni az aksi, de a töltő bölcsőt ebédkor vagy más pause időben rápattintod,ezt orvosolhatja..

    [ Szerkesztve ]

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák