Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilasz007

    aktív tag

    válasz Stillx #1735 üzenetére

    Üdv!

    Most tettem vissza a töltőre az órát.
    Ez lett a vége:

    Délben ebédeltem. 12:36-13:39 között lefeküdtem olvasni, tabon. Fém. Lehet árnyékolta, mással nem tudom magyarázni a 24%-os esést. Utána néztem, hogy 3%-ot kezdett esni. Gondoltam kap egy restartot. Restart után, LTE, overheat, majd overheat után visszakapcsolta a BT-t, Wifi-t. Ezt úgy vettem észre hogy fél 4-kor volt egy telefonom, azt az órával vettem fenn, aztán telefonhoz nyúlva nézem, telefon hívásban, BT-n óra. Mondtam anyád, kösz. Szóval valahol itt a folyamatba magától visszakapcsolta az adókat.
    Utána ismét beállt a normálisabb 2-3%-ba.
    Sima Bt-n ez inkább 1-2% szokott lenni negyed óránként.

    így összegezve, aki azt mondja, hogy kb közel kétszer jobban merül LTE-n, mint BT-n, annak igaza van. Emellett meg még szeszélyesebb is. Ha le van árnyékolva, vagy messze a cella, akkor stage dive indul.
    Az biztos, túra közben, hegyekben, LTE-n futtatni ezt, maga a halálos ítélet.

    Ha a testösszetétel, EKG, vérnyomás, google pay neked fontos és az üzemidőhöz tudsz alkalmazkodni, akkor igen.
    Ha üzemidő fontos, sokat jársz a szabadban és folyamatos LTE mellett is fontos üzemidő, akkor inkább mást választanék. Ha több napra el akarsz menni kirándulni, és követni akarod a tevékenységet, akkor se ajánlanám ezt. Akkor arra már inkább valami Garmin jellegű óra. Az meg persze azért butább, de már tudhat NFC-t...

    Ez egy átlagos usernek, átlagos napjára, némi pár órás extra mozgással, mindennapokra elég. Komoly sportra alkalmatlan. Több napi távollétre töltés nélkül is az. De minimum nagyon-nagyon kompromisszumos.

    Szóval van sok szempont ami alapján el tudod dönteni, hogy mi a megfelelő kütyü neked. Remélem ez valami támaszt ad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák