Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz doooo #91 üzenetére

    Nem igazán érdekel, ki milyen kategória alá sorolja a termékét. Ugyanis az ÁR sorolja be a terméket az adott piacon, a gyártó maximum csak próbálkozhat ezzel. De legyen: túlárazva, iPonból megveheted akár hazai garanciával is a Oneplus-t, és még így is olcsóbb. Mégis, mi a bánatos répáért vennék lassabb telefont, drágábban? :) Csak mert forog a kamera?

    Annyira voltam lehibernálva, hogy az összes iPhone volt nálam két-három napig, és a legtöbb 80-100 ezer forint környéki Samsunggal is első kézből van tapasztalatom a munkám miatt. Mind lassabb, mint az azonos kategóriában induló Redmi / XIAOMI / Huawei modellek, amelyekből szintén szép paletta volt már nálam az elmúlt két évben.

    Tekerhetsz Te ezeken a fejlesztő beállításokban lévő animációk gyorsításával, ha maga a vas vagy a szoftver nem bírja el, csak szaggatósabb lesz, gyorsabb nem. Olyan, mintha minden Samsungon be lenne húzva a fék, de legalább ez még drága is. Ami miatt ez a telefon jobb lehet az átlagnál, az a Snapdragon SoC. De azt meg megkapod konkrétan fele ennyiért is, szóval maximum önmagához képest gyors az A80, a saját árkategóriájában nevetségesen lassú lesz, bármivel is veted össze. Mást ne mondjak, ennyiért már S10e-t kapni, ami még nekem is tetszik.

    Nekem mindegy, vegye aki szeretné, biztosan lehet rajongani is a márkáért. De ne írjuk már azt, hogy gyors, ha ugyanabban az árszegmensben van (nem egy) olyan készülék, ami papíron is legalább egyharmaddal gyorsabb nála. Ha ezt valaki nem érzi ki a használat során, az nem az én bajom, a számok nem hazudnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák